piątek 07 sierpnia 2020

Donaty, Olechny, Kajetana

reklama

MKS Malanów najlepszy w Turnieju Noworocznym

MKS Malanów najlepszy w Turnieju Noworocznym - MKS Malanów
MKS Malanów 

20 stycznia 2013 r. w sali sportowej w Malanowie odbył się Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej zorganizowany wspólnie przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie oraz Młodzieżowy Klub Siatkarski Malanów.

Do rywalizacji zgłosiło się aż 12 drużyn z powiatu tureckiego oraz kaliskiego. Swojego reprezentanta w postaci zespołu Kolska Fara miał również powiat kolski. Tuż przed rozpoczęciem zawodów rozlosowane zostały 4 grupy, w których drużyny zagrały systemem każdy z każdym. W trakcie rozgrywek okazało się, że jedna z drużyn niestety nie stawi się na turnieju, w związku z czym w grupie D rozegrano tylko jedno spotkanie, którego zwycięzca awansował do półfinału. Pojedynki w pozostałych grupach dostarczyły licznie zgromadzonym kibicom wielu emocji. Szczególnie spotkanie pomiędzy MKS Malanów a Turek Bulls sprawiło, że malanowska sala sportowa drżała od dopingu. Ostatecznie to drużyna z Malanowa zwyciężyła na przewagi w tie-breaku i awansowała do półfinału.

reklama

Poniżej wyniki meczów grupowych:

Grupa A
UKS Lider Janków Pierwszy – Mebloland Nowy Karolew 0:2
Mebloland Nowy Karolew – Chłopaki z MOS-a Turek 1:2
Chłopaki z MOS-a Turek – UKS Lider Janków Pierwszy 2:0

Grupa B
Kawęczyn – MKS Malanów 0:2
MKS Malanów – Turek Bulls 2:1
Turek Bulls – Kawęczyn 2:1

reklama

Grupa C
Bad Boys Malanów – Ochocki-Turek 0:2
Ochocki-Turek – Aptek Retiro 0:2
Apteki Retiro – Bad Boys Malanów 2:0

Grupa D
Kolska Fara – KS Malanów 0:2

W spotkaniach półfinałowych MKS Malanów oraz Apteki Retiro pewnie pokonali swoich przeciwników w stosunku 2:0. Mecz o III miejsce na swoją korzyść rozstrzygnęli Chłopaki z MOS-a Turek natomiast w wielkim finale po wysoko wygranym pierwszym secie gospodarze niedzielnego turnieju musieli się sporo namęczyć aby pokonać przeciwnika . Ostatecznie zwyciężając w tie-breaku 17:15 MKS Malanów wygrał pierwszy siatkarski turniej na nowej sali sportowej w Malanowie.

Wyniki półfinałów i meczów finałowych:

Półfinały:
Chłopaki z MOS-a Turek – MKS Malanów 0:2
Apteki Retiro – KS Malanów 2:0

Mecz o III miejsce
Chłopaki z MOS-a Turek – KS Malanów 2:0

FINAŁ:
MKS Malanów – Apteki Retiro 2:1

Po zakończonych rozgrywkach najlepszym drużynom wręczone zostały pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Wyróżniono także najlepszego zawodnika turnieju, którym wybrano rozgrywającego MKS Malanów – Przemysława Tygielskiego.

Źródło: www.osir.malanow.pl

Podobne artykuły

Wideo: Zderzenie na Kolskiej w Turku

Wideo: Zderzenie na Kolskiej w Turku

26-10-2018
Wybory 2018: Sala przy I LO, bezpłatny...

Wybory 2018: Sala przy I LO, bezpłatny transport,...

03-10-2018
Oto projekt sali sportowej I LO. Starosta Seńko...

Oto projekt sali sportowej I LO. Starosta Seńko...

01-10-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama