środa 05 sierpnia 2020

Emila, Karoliny, Kary

reklama

Siatkarki z "Jedynki" znów najlepsze

Siatkarki z
 

W dniu 21 lutego 2013r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Turku odbyła się Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Rejonu Konińskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W czwartkowych rozgrywkach wzięło udział 6 zespołów.

O miejsca na podium rywalizowały drużyny z Gimnazjum nr 1 i nr 2 w Turku, Gimnazjum nr 1 w Kole, Gimnazjum nr 6 w Koninie oraz ze Słupcy i Wilczyna. Ostatecznie w ścisłym finale wystąpiły zawodniczki reprezentujące Gimnazjum nr 1 Turku i Gimnazjum nr 1 w Kole. Organizatorem Gimnazjady był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Turku.

reklama

Klasyfikacja drużyn: 1. Gimnazjum nr 1 Turek, 2. Gimnazjum nr 1 Koło,
3. Gimnazjum w Słupcy, 4. Gimnazjum w Wilczynie, 5. Gimnazjum nr 2 Turek, 6. Gimnazjum nr 6 Konin

I miejsce dało dziewczynom awans do półfinałów Mistrzostw Wielkopolski - to już kolejny rok z rzędu, kiedy siatkarki z Gimnazjum nr 1 są najlepsze w rejonie.

Zwycięską drużynę, której trenerką jest Ewa Książka tworzą: Wojtaszeska Justyna, Przygońska Weronika, Bejczak Marcelina, Rosiak Klaudia, Lewandowska Karolina, Kudlińska Aleksandra, Marciniak Nikola, Nowak Katarzyna, Marczyńska Oliwia, Malczewska Nikola, Graczyk Estera, Leśniak Weronika.

reklama

 

Podobne artykuły

Uczeń SP w Chylinie wśród laureatów konkursu...

Uczeń SP w Chylinie wśród laureatów konkursu "Popisz...

12 czerw.
Czas na książkę:

Czas na książkę: "Kolory zła. Czerwień", czyli...

18 mrz.
Finał Akcji Metamorfoza -

Finał Akcji Metamorfoza - "Kobieta - Siła i piękno"...

18 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama