niedziela 20 października 2019

Ireny, Kleopatry, Witalisa

reklama
Wzorek

Siatkarki z "Jedynki" znów najlepsze

Siatkarki z
 

W dniu 21 lutego 2013r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Turku odbyła się Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Rejonu Konińskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W czwartkowych rozgrywkach wzięło udział 6 zespołów.

O miejsca na podium rywalizowały drużyny z Gimnazjum nr 1 i nr 2 w Turku, Gimnazjum nr 1 w Kole, Gimnazjum nr 6 w Koninie oraz ze Słupcy i Wilczyna. Ostatecznie w ścisłym finale wystąpiły zawodniczki reprezentujące Gimnazjum nr 1 Turku i Gimnazjum nr 1 w Kole. Organizatorem Gimnazjady był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Turku.

reklama

Klasyfikacja drużyn: 1. Gimnazjum nr 1 Turek, 2. Gimnazjum nr 1 Koło,
3. Gimnazjum w Słupcy, 4. Gimnazjum w Wilczynie, 5. Gimnazjum nr 2 Turek, 6. Gimnazjum nr 6 Konin

I miejsce dało dziewczynom awans do półfinałów Mistrzostw Wielkopolski - to już kolejny rok z rzędu, kiedy siatkarki z Gimnazjum nr 1 są najlepsze w rejonie.

Zwycięską drużynę, której trenerką jest Ewa Książka tworzą: Wojtaszeska Justyna, Przygońska Weronika, Bejczak Marcelina, Rosiak Klaudia, Lewandowska Karolina, Kudlińska Aleksandra, Marciniak Nikola, Nowak Katarzyna, Marczyńska Oliwia, Malczewska Nikola, Graczyk Estera, Leśniak Weronika.

reklama

 

Podobne artykuły

Niedzielne spotkanie pełne uśmiechu czyli...

Niedzielne spotkanie pełne uśmiechu czyli spotkanie...

11 paźd.
Autor książek Patryk Osieleniec odwiedził Turek

Autor książek Patryk Osieleniec odwiedził Turek

2 paźd.
Powtórka spektaklu

Powtórka spektaklu "Ludzie Ludziom" już jutro - nie...

13 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama