piątek 30 września 2022

Geraldy, Honoriusza, Wery

7°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Srebro dla ZSR Kaczki Średnie

Srebro dla ZSR Kaczki Średnie
 

Drugie miejsce, w rywalizacji klas mundurowych, zdobyła drużyna Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich podczas II Turnieju Piłkarskiego w Piłce Halowej Szkół Mundurowych LO Południowej Wielkopolski.

Turniej odbył się w czwartek 28 lutego 2013 r. na terenie Hali Sportowej w Liskowie w powiecie kaliskim. Udział w nim wzięło osiem drużyn: ZSR w Kaczkach Średnich, LO Asnyk (pierwsza i druga drużyna), ZS nr 1 w Liskowie (pierwsza i druga drużyna), ZSP w Przygodzicach, Gimnazjum w Liskowie, Gimnazjum w Koźminku. W finale drużyna ZSR Kaczki Średnie zajęła II miejsce po przegranym w rzutach karnych meczu z drużyną ZS Przygodzice.

reklama

Patronat nad turniejem objął Starosta Kaliski Krzysztof Nosal oraz Wojskowy Komendant Uzupełnień w Kaliszu ppłk Andrzej Krupiński. Turniej swoim zasięgiem obejmował teren administrowany przez Wojskową Komendę Uzupełnień w Kaliszu. Zasadniczym celem była integracja braci uczniowskiej, wymiana doświadczeń oraz wzajemne poznanie. W czasie zawodów przedstawiona została przez szefa wydziału rekrutacji WKU w Kaliszu mjr Jerzego Seletę oferta nauki w akademiach wojskowych oraz wyższych szkołach wojskowych.

Klasyfikacja końcowa:

1 miejsce: ZSP Przygodzice
2 miejsce: ZSR Kaczki Średnie
3 miejsce: ZS nr 1 Lisków „1”
4 miejsce: Gimnazjum Koźminek
5 miejsce: ZS nr 1 Lisków „2”
6. Gimnazjum Lisków
7. LO Asnyk „1”
8. LO Asnyk „2”

Najlepszy bramkarz: Rafał Stasiak – ZSR Kaczki Średnie
Najlepszy strzelec: Sebastian Dróżdż – ZS nr 1 Lisków „1”

reklama

Skład drużyny ZSR Kaczki Średnie: Kamil Zych, Piotr Matusiak, Michał Pilarz, Rafał Stasiak, Piotr Kowalski, Jakub Kustosz, Sebastian Bednarek, Sebastian Kutkowski, Kasper Jaskuła, Szymon Włodarczyk, Patryk Błaszczyk, Kamil Jaroma, Karol Grzymski, Marlena Łukasik, opiekun – p. Damian Wdowiński.

materiał prasowy ZSR CKP w Kaczkach Średnich

2
3

Podobne artykuły

Uczniowie z Turku na wymianie w Wiesmoor. To...

Uczniowie z Turku na wymianie w Wiesmoor. To już 20...

3 czerw.
Powiat turecki w obliczu reformy edukacji -...

Powiat turecki w obliczu reformy edukacji -...

27-07-2019
Wymiana koszy ulicznych w Turku

Wymiana koszy ulicznych w Turku

03-04-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama