niedziela 02 października 2022

Racheli, Sławy, Teofila

11°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

IV sezon Gminnej Ligi Tenisa Stołowego zakończony

IV sezon Gminnej Ligi Tenisa Stołowego zakończony - Łatwopalni Dziadowice
Łatwopalni Dziadowice 

3 marca 2013r. rozegrana została ostatnia kolejka Gminnej Ligi Tenisa Stołowego w sezonie 2012/2013. Dokładnie tydzień później odbyło się uroczyste podsumowanie tych rozgrywek oraz rozegrany został towarzyski mecz tenisa stołowego Malanów vs Turek.

Dominację w lidze po raz kolejny potwierdzili zawodnicy drużyny Łatwopalni Dziadowice. Odnosząc komplet zwycięstw nie pozostawili złudzeń, komu należy się mistrzowski tytuł. Drugie miejsce rzutem na taśmę zajęli Czerniaki, którzy Team Malanów wyprzedzili dzięki lepszemu bilansowi bezpośrednich spotkań. W klasyfikacji indywidualnej bezsprzecznie najlepszy okazał się Łukasz Wejzer (Łatwopalni Dziadowice), który w całym sezonie przegrał jedynie 5 setów! Odrobine gorszym bilansem mogą pochwalić się Tomasz Czerniak (Czerniaki) i Marek Wągiel (Team Malanów), którzy zajęli odpowiednio drugie i trzecie miejsce. Najlepsze drużyny, oraz zawodnicy w klasyfikacji indywidualnej wyróżnieni zostali pamiątkowymi statuetkami i dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi. Dekoracji dokonał Gerard Krzeszewski – wójt gminy Malanów.

reklama

Tuż po ceremonii wręczenia nagród odbył się mecz towarzyski w tenisa stołowego pomiędzy reprezentacją Malanowa i Turku. Drużyna z Malanowa reprezentowana była przez: Marka Wągla, Krzysztofa Krawczyka, Tomasza Czerniaka, Łukasza Wejzera i Krzysztofa Kopczyńskiego. W składzie teamu z Turku wystąpili: Marek Janiak, Dariusz Trzmielewski, Jerzy Parada, Krzysztof Matuszak i Stanisław Mikosik. Spotkanie rozegrano wg systemu każdy z każdym. Łącznie na mecz złożyło się więc 25 pojedynków indywidualnych, w których wyraźnie lepsza okazała się drużyna z Turku. Tym razem jednak nie wynik był najważniejszy lecz zapoczątkowanie regularnych spotkań przy stole tenisowym pasjonatów ping ponga z Malanowa i Turku.

Źródło: OSiR w Malanowie / www.osir.malanow.pl

Czerniaki2
Team Malanów3
Uczestnicy meczu Malanów - Turek4
Uczestnicy meczu Malanów - Turek5
6
7
8
9
10

Podobne artykuły

Koniec z WF-em na korytarzu! Sala sportowa w...

Koniec z WF-em na korytarzu! Sala sportowa w...

28 wrz.
Malanów. Przedszkolaki maszerowały z...

Malanów. Przedszkolaki maszerowały z ekologicznymi...

23 kw.
Nowa droga z Bibianny do szkoły w Dziadowicach...

Nowa droga z Bibianny do szkoły w Dziadowicach...

4 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama