poniedziałek 26 lipca 2021

Anny, Mirosławy, Joachima

25°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Kto posprząta po PiS-ie?

Kto posprząta po PiS-ie?
 

Szanowna redakcjo, drodzy czytelnicy, internauci i forumowicze portalu.

Jak wszystkim zainteresowanym wiadomo już za kilka tygodni odbędą się wybory samorządowe, obejmą one cały kraj i oczywiście Nasze lokalne środowisko. Każde wybory mają to do siebie, że przed aktem oddania głosu przez społeczeństwo odbywa się tzw. kampania wyborcza. Dlatego też poprzez upublicznienie moich kilku zdań chciałbym się zwrócić do przedstawicieli jednej z partii aby zadbali o porządek w obecnie trwającej kampanii a w szczególności aby posprzątali po byłej tj. po wyborach do Europarlamentu.

reklama

Szczególnie wzywam Pana Ryszarda Bartosika jako tzw. lidera tej partyjnej grupy na Naszym ternie. Nie tylko jako pierwszy PiSowiec w powiecie ale również jako jeden z dyrektorów PGKiM powinno mu zależeć na czystości i porządku w mieście.

Przez waszą kampanię trochę wstyd dla mnie jako mieszkańca gdy mamy zaśmiecony bilbordami/plakacikami politycznymi wjazd od strony Kalisza do Turku już przez kilka dobrych miesięcy po wyborach. Jakoś inne partie czy kandydaci usunęli i doprowadzili ulice do stanu poprzedniego. Ja rozumiem, że może i to nie w Pana/Państwa gestii ale wygląda jak wasze więc ktoś to powinien to posprzątać.

PiS jak wszyscy zainteresowani wiedza ma aktywną młodzież na forach internetowych wraz z jej liderem więc nic nie powinno stać na przeszkodzie by posprzątać po jednym z kolegów – kandydatów PiS do Europarlamentu tym samym odchodząc od komputerów. Same plusy – czyściej i aktywniej dla Państwa.

reklama

Hasło jakie głosicie to słuchamy Polaków, służymy Polsce. Wiec posłuchajcie i posprzątajcie po sobie. Wielu więcej od was nie oczekuje.

Jeśli byście mieli problem ze zlokalizowaniem miejsca to dorzucam kilka fotek i podpowiadam: przy wjeździe do miasta od strony Kalisza.

Pozdrawiam
mieszkaniec Turku
Piotr Itczak

* tytuł pochodzi od redakcji

Podobne artykuły

Umowa na odbiór odpadów w gminie Malanów...

Umowa na odbiór odpadów w gminie Malanów podpisana....

23 maj.
Ile miesięcznie ton śmieci produkują...

Ile miesięcznie ton śmieci produkują turkowianie?...

10 maj.
Listy do redakcji: Pieniądze, które należą się...

Listy do redakcji: Pieniądze, które należą się...

27 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama