DNI TURKU I GMINY TUREK 2019

środa 19 czerwca 2019

Gerwazego, Protazego, Sylwii

reklama

Podaruj 1% podatku na leczenie i rehabilitacje Zuzi

Podaruj 1% podatku na leczenie i rehabilitacje Zuzi
 

Zuzia urodziła się 20.11.2015, niestety na skutek przedłużającego się porodu doszło do niedotlenienia okołoporodowego. Dostała tylko 2 punkty w skali Apgar, była reanimowana i przetransportowana do specjalistycznego szpitala. Na szczęście okazało się, że jest silniejsza niż można to sobie wyobrazić. Potrafiła walczyć i przezwyciężyła największy kryzys. A potem, krok po kroku, zaczęła uczyć się wszystkiego od początku-samodzielnego oddychania, ssania, płaczu.

U Zuzi stwierdzono encefalopatię niedotlenieniowo - niedokrwienną pod postacią leukomalacji torbielowatej oraz padaczkę na tle niedotlenienia. I chociaż uszkodzenia mózgu są ogromne, to przecież rokowanie to nie wyrok. Nie wiemy ile barier Zuzia będzie w stanie pokonać i ile czasu zajmie jej uczenie się podstawowych czynności aby mogła być samodzielna.. Wiemy jedno- Zuzia jest niesamowicie waleczna i na pewno łatwo się nie podda. Potrzebuje jednak długiej, regularnej oraz intensywnej rehabilitacji. Dlatego prosimy o pomoc. Potrzebuje jej Zuzia. Już raz czekała zbyt długo, teraz nie możemy do tego dopuścić.

reklama

Aby przekazać 1% podatku wystarczy w rozliczeniu rocznym, w rubryce

„WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP), wpisać: KRS 0000037904, a w Polu
„INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE”: 29374 WOJDZIAK ZUZANNA.
Szanowni Darczyńcy, prosimy o wyrażenia zgody w formularzu PIT na przekazanie swoich danych organizacji pożytku publicznego- dzięki temu będziemy wiedzieli, kto udzielił wsparcia naszym podopiecznym.

Można też pomóc Zuzi przekazując darowiznę:

FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”
ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
Bank BPH SA 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
Z dopiskiem: 29374 WOJDZIAK ZUZANNA – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Dziękujemy z całego serca za okazaną pomoc Aldona i Kamil Wojdziakowie- rodzice Zuzi

Podobne artykuły

Nieodpłatna pomoc prawna dla mieszkańców...

Nieodpłatna pomoc prawna dla mieszkańców Powiatu...

10 czerw.
Wideo: Dajmy szansę Marcinowi! Poznajcie...

Wideo: Dajmy szansę Marcinowi! Poznajcie historię...

17 kw.
 Iga - Nasza mała Wielka miłość

Iga - Nasza mała Wielka miłość

21 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama