Zbiórka dla OSP Międzylesie. Zebrano 4350 zł czyli 54% !!! POMAGAMY !!!

środa 03 czerwca 2020

Anatola, Leszka, Tamary

reklama

Smaszew: Podziękowania dla strażaków i darczyńców

Smaszew: Podziękowania dla strażaków i darczyńców - foto: Gmina i Miasto Tuliszków na Facebook.com
foto: Gmina i Miasto Tuliszków na Facebook.com 

W niedzielę 13 sierpnia, około godz. 5:00, doszło do pożaru na terenie jednej z posesji w Smaszewie (gm. Tuliszków). Ogień zniszczył garaż i znajdujące się w nim auta. Publikujemy podziękowania skierowane do osób, które wsparły mieszkańców tejże posesji w tym trudnym momencie.

Pragniemy bardzo serdecznie z całego serca podziękować wszystkim zaangażowanym w pomoc i wsparcie udzielone w trakcie pożaru. Wyrazy ogromnego podziękowania kierujemy w stronę Państwowej Straży Pożarnej w Turku oraz OSP Tuliszków, Grzymiszew i Piętno. Serdecznie dziękujemy mieszkańcom Smaszewa za okazane wsparcie duchowe i finansowe. Dziękujemy wszystkim sąsiadom za pomoc w posprzątaniu pogorzeliska.

reklama

Wyrazy podziękowania dla Prezesa Zarządu Gminnej Spółdzielni SCH w Korzeniewie. Dziękujemy za wsparcie finansowe OSP Zamęty. Dziękujemy także wszystkim przyjaciołom i członkom rodziny, którzy ślą słowa wsparcia i wykazują chęć niesienia pomocy.

Dominika Ressel i Krzysztof Szczepaniak

Podobne artykuły

Podziękowania dla wszystkich wspierających 28...

Podziękowania dla wszystkich wspierających 28 finał...

27 lt.
Wypadek na trasie Wrząca-Piętno. Opel Astra...

Wypadek na trasie Wrząca-Piętno. Opel Astra wypadł z...

13 lt.
Zderzenie czołowe w miejscowości Wygoda. Trzy...

Zderzenie czołowe w miejscowości Wygoda. Trzy osoby...

21-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama