piątek 25 września 2020

Aureli, Kamila, Kleofasa

reklama

Nie mam sobie nic do zarzucenia, poza pracą na rzecz mieszkańców

Nie mam sobie nic do zarzucenia, poza pracą na rzecz mieszkańców
 

W związku z politycznymi publikacjami, podważającymi ideę Budżetu Obywatelskiego Miasta Turku oraz pojawieniem się na stronie internetowej Młynarczyka artykułu godzącego w moje dobre imię, informuję, czuję się w obowiązku odpowiedzieć na te bezsensowne zarzuty.

Budżet Obywatelski Miasta Turku został opracowany wspólnie ze wszystkimi radnymi naszego miasta, włączając w to radnych Towarzystwa Samorządowego. Ze strony Urzędu Miejskiego w Turku za przygotowanie oraz realizację projektu odpowiedzialny był sekretarz Andrzej Drzewiecki. Zgłoszony przeze mnie projekt wygrał, a ja walczyłam o jego poparcie na zasadach ustanowionych także przez ludzi z Towarzystwa Samorządowego.

reklama

Nie ukrywam, że kosztowało mnie to wiele pracy. Opracowałam ulotki promujące wydarzenie, obmyśliłam strategię głosowania, połączyłam siły z innymi wnioskodawcami, a przede wszystkim osobiście chodziłam od sąsiada do sąsiada, prosząc o poparcie promowanych przeze mnie projektów. Teraz osoby, które nie potrafiły wypromować swoich inicjatyw lub nie chciało im się pracować na swój sukces, zarzucają mi oszustwo. Jest to oskarżenie krzywdzące nie mnie, lecz mieszkańców, którzy oddali swoje głosy na zaproponowane przeze mnie projekty.

W związku z powyższym wzywam radnych Towarzystwa Samorządowego oraz Darka Młynarczyka o zgłoszenie swoich wątpliwości związanych z przebiegiem głosowania nad Budżetem Obywatelskim Miasta Turku odpowiednim organom. Ja ze swej strony nie mam sobie nic do zarzucenia, poza troską o polepszenie standardów życia mieszkańców miasta.

Inną sprawą jest działalność Darka Młynarczyka, któremu pomylił się portal informacyjny z prowadzeniem politycznego bloga. Swoją stronę Młynarczyk promuje jako „najciekawszy portal w powiecie”. Doprawdy, trzeba mieć chorobliwie wysokie mniemanie o sobie, nazywając ten blog portalem. Do tego „najciekawszym”. Tym bardziej, że większość tekstów na tej stronie nastawionych jest na polityczny atak na swoich oponentów, a ich treści są nierzetelne. Z drugiej strony jak tak pana czytam i obserwuję to mam wrażenie, że nie wystarczy mieć wyższe wykształcenie ale też trzeba mieć średnie pojęcie o czym się pisze, a przede wszystkim podstawowe wychowanie… Tak naprawdę to nie wiem czy w pana przypadku, panie Dariuszu Młynarczyk jest to możliwe…

reklama

Radna Mariola Pacześna

Podobne artykuły

Zakupiono sprzęt do diagnostyki i leczenia...

Zakupiono sprzęt do diagnostyki i leczenia dzieci w...

29-10-2019
Jasak, Serafiński i Pacześna odwołani,...

Jasak, Serafiński i Pacześna odwołani, Burmistrz z...

24-06-2019
Nasze życie jest najcenniejsze - nowe...

Nasze życie jest najcenniejsze - nowe defibrylatory...

28-05-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama