środa 30 września 2020

Geraldy, Honoriusza, Wery

reklama

Wesprzyjcie WOŚP, otwórzcie serca dla noworodków!

Wesprzyjcie WOŚP, otwórzcie serca dla noworodków! - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

W Sztabie przy Miejskim Domu Kultury w Turku trwają przygotowania do 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już 14 stycznia 2018 r. zagramy „Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków” .

Ta wyjątkowa akcja, od lat otwierająca serca Turkowian i łącząca ludzi w szczytnym celu, na stałe wpisała się do miejskiego kalendarza wydarzeń. W 2017 roku podczas 25. Finału Turkowski Sztab przekazał do Fundacji W.O.Ś.P kwotę 89 621,91 złotych.

reklama

W imieniu Turkowskiego Sztabu zwracam się do wszystkich Turkowian, kolekcjonerów, firm prywatnych, państwowych i innych darczyńców z gorącą prośbą o DARY SERCA na aukcję: unikatowe i wartościowe przedmioty, dobra kultury, pakiety rekreacyjne, wycieczki, bony zakupowe i usługowe, itp.

Wszystkich mieszkańców miasta, przedstawicieli władz lokalnych, przedsiębiorców zapraszam do czynnego udziału w aukcji przedmiotów.

Dary można przynosić do siedziby Turkowskiego Sztabu WOŚP (Miejski Dom Kultury, ul. T. Kościuszki 13, 62 – 700 Turek, tel. (63) 280 00 20) od 8 stycznia. Wszystkie przedmioty znajdą się na aukcji podczas finałowej imprezy w dniu 14 stycznia.

reklama

Bożena Cesarz
Szef Sztabu W.O.Ś.P.
w Turku

* tytuł pochodzi od Redakcji

Wesprzyjcie WOŚP, otwórzcie serca dla noworodków!

Podobne artykuły

Podziękowania dla wszystkich wspierających 28...

Podziękowania dla wszystkich wspierających 28 finał...

27 lt.

"Dobro powraca" do Automobil Klub Turek. Klubowicze...

18 st.
Strzelali gole dla chorych dzieci czyli...

Strzelali gole dla chorych dzieci czyli charytatywny...

15 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama