wtorek 17 lipca 2018

Aleksego, Bogdana, Martyny

reklama

Wesprzyjcie WOŚP, otwórzcie serca dla noworodków!

Wesprzyjcie WOŚP, otwórzcie serca dla noworodków! - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

W Sztabie przy Miejskim Domu Kultury w Turku trwają przygotowania do 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już 14 stycznia 2018 r. zagramy „Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków” .

Ta wyjątkowa akcja, od lat otwierająca serca Turkowian i łącząca ludzi w szczytnym celu, na stałe wpisała się do miejskiego kalendarza wydarzeń. W 2017 roku podczas 25. Finału Turkowski Sztab przekazał do Fundacji W.O.Ś.P kwotę 89 621,91 złotych.

reklama

W imieniu Turkowskiego Sztabu zwracam się do wszystkich Turkowian, kolekcjonerów, firm prywatnych, państwowych i innych darczyńców z gorącą prośbą o DARY SERCA na aukcję: unikatowe i wartościowe przedmioty, dobra kultury, pakiety rekreacyjne, wycieczki, bony zakupowe i usługowe, itp.

Wszystkich mieszkańców miasta, przedstawicieli władz lokalnych, przedsiębiorców zapraszam do czynnego udziału w aukcji przedmiotów.

Dary można przynosić do siedziby Turkowskiego Sztabu WOŚP (Miejski Dom Kultury, ul. T. Kościuszki 13, 62 – 700 Turek, tel. (63) 280 00 20) od 8 stycznia. Wszystkie przedmioty znajdą się na aukcji podczas finałowej imprezy w dniu 14 stycznia.

reklama

Bożena Cesarz
Szef Sztabu W.O.Ś.P.
w Turku

* tytuł pochodzi od Redakcji

Wesprzyjcie WOŚP, otwórzcie serca dla noworodków!

Podobne artykuły

Nowy Burmistrz rozpoczął pracę

Nowy Burmistrz rozpoczął pracę

9 kw.
Dzieci z

Dzieci z "Czwórki" dla WOŚP

23 st.
Słodków: Triumf Tura w Charytatywnym Halowym...

Słodków: Triumf Tura w Charytatywnym Halowym...

16 st.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama