poniedziałek 23 września 2019

Bogusława, Liwiusza, Tekli

reklama
Wzorek

D. Jasak: Opłatek w Ślesinie

D. Jasak: Opłatek w Ślesinie
 

Integracyjna Grupa „Caritas” na czele z Diecezjalnym Duszpasterzem Osób Chorych i Niepełnosprawnych ks. Pawłem Zalewskim świętowała już kolejny raz w ślesińskiej szkole w dniach 13-14 stycznia br. czas Bożego Narodzenia. Był wspólny opłatek i życzenia, zaśpiewane przepięknie przez kleryków kolędy ale także wspólne śpiewanie i tańce przy piosenkach biesiadnych (karaoke), śpiewanych przez uczestników.

W ślesińskim Kościele uczestnicy mieli okazję do modlitwy na Mszy Świętej. Z Turku i Powiatu Tureckiego w tym pięknym wydarzeniu brało udział ponad dwudziestu niepełnosprawnych i wolontariuszy. W sposób szczególny dziękuję wolontariuszom z Domu dla Dzieci i Młodzieży z Kaczek Średnich, którzy bardzo aktywnie włączają się w działania wspólnoty. Za pomoc dziękuję też Samorządom Miasta Turek i Powiatu Tureckiego.

reklama

Dariusz Jasak
Przewodniczący Rady Miejskiej w Turku

Podobne artykuły

Jasak, Serafiński i Pacześna odwołani,...

Jasak, Serafiński i Pacześna odwołani, Burmistrz z...

24 czerw.
Kaczki Śr.: Pamiętając o starszych, chorych i...

Kaczki Śr.: Pamiętając o starszych, chorych i samotnych

18-12-2018
II Światowy Dzień Ubogich w parafii pw. NMP...

II Światowy Dzień Ubogich w parafii pw. NMP Królowej...

30-11-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama