niedziela 09 sierpnia 2020

Klary, Romana, Rozyny

reklama

D. Jasak: Opłatek w Ślesinie

D. Jasak: Opłatek w Ślesinie
 

Integracyjna Grupa „Caritas” na czele z Diecezjalnym Duszpasterzem Osób Chorych i Niepełnosprawnych ks. Pawłem Zalewskim świętowała już kolejny raz w ślesińskiej szkole w dniach 13-14 stycznia br. czas Bożego Narodzenia. Był wspólny opłatek i życzenia, zaśpiewane przepięknie przez kleryków kolędy ale także wspólne śpiewanie i tańce przy piosenkach biesiadnych (karaoke), śpiewanych przez uczestników.

W ślesińskim Kościele uczestnicy mieli okazję do modlitwy na Mszy Świętej. Z Turku i Powiatu Tureckiego w tym pięknym wydarzeniu brało udział ponad dwudziestu niepełnosprawnych i wolontariuszy. W sposób szczególny dziękuję wolontariuszom z Domu dla Dzieci i Młodzieży z Kaczek Średnich, którzy bardzo aktywnie włączają się w działania wspólnoty. Za pomoc dziękuję też Samorządom Miasta Turek i Powiatu Tureckiego.

reklama

Dariusz Jasak
Przewodniczący Rady Miejskiej w Turku

Podobne artykuły

Listy do redakcji: Odpowiedź na list Dariusza...

Listy do redakcji: Odpowiedź na list Dariusza Jasaka

22 lt.
Listy do redakcji: I bez Was Prezydent Andrzej...

Listy do redakcji: I bez Was Prezydent Andrzej Duda...

21 lt.
Wigilijne spotkanie dla starszych, chorych,...

Wigilijne spotkanie dla starszych, chorych, samotnych

20-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama