poniedziałek 26 lipca 2021

Anny, Mirosławy, Joachima

25°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

D. Jasak: Opłatek w Ślesinie

D. Jasak: Opłatek w Ślesinie
 

Integracyjna Grupa „Caritas” na czele z Diecezjalnym Duszpasterzem Osób Chorych i Niepełnosprawnych ks. Pawłem Zalewskim świętowała już kolejny raz w ślesińskiej szkole w dniach 13-14 stycznia br. czas Bożego Narodzenia. Był wspólny opłatek i życzenia, zaśpiewane przepięknie przez kleryków kolędy ale także wspólne śpiewanie i tańce przy piosenkach biesiadnych (karaoke), śpiewanych przez uczestników.

W ślesińskim Kościele uczestnicy mieli okazję do modlitwy na Mszy Świętej. Z Turku i Powiatu Tureckiego w tym pięknym wydarzeniu brało udział ponad dwudziestu niepełnosprawnych i wolontariuszy. W sposób szczególny dziękuję wolontariuszom z Domu dla Dzieci i Młodzieży z Kaczek Średnich, którzy bardzo aktywnie włączają się w działania wspólnoty. Za pomoc dziękuję też Samorządom Miasta Turek i Powiatu Tureckiego.

reklama

Dariusz Jasak
Przewodniczący Rady Miejskiej w Turku

Podobne artykuły

Radni

Radni "PIS i Niezrzeszeni" chcą sesji w sprawie...

5 czerw.
Propaganda sukcesu Ziemi Turkowskiej, czyli...

Propaganda sukcesu Ziemi Turkowskiej, czyli brak...

29-12-2020
Kolejne zmiany w ZSR w Kaczkach Średnich. Czy...

Kolejne zmiany w ZSR w Kaczkach Średnich. Czy Jasak...

03-09-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama