poniedziałek 19 listopada 2018

Elżbiety, Faustyny, Pawła

reklama

Turmageddon. Organizatorzy dziękują

Turmageddon. Organizatorzy dziękują
 

II Integracyjny Bieg z Przeszkodami Turmageddon przyciągnął ponad 80 zawodników i taką samą liczbę „Asystentów”. Jesteśmy pełni uznania i podziwu dla uczestników. Wielu z Was pokonało kilkadziesiąt kilometrów, aby w sobotę zmierzyć się ze swoimi słabościami i ograniczeniami.

Dziękujemy za Wasz entuzjazm, radość z pozytywnego zmęczenia i miłe słowa odnośnie organizacji imprezy.

reklama

Serdeczne podziękowania kierujemy do: Urząd Miasta Turku i Starostwo Powiatu Tureckiego, Miranda sp. z o.o., Sun Garden Polska, EK Elektrokabel, AMBRO logistics sp. z o.o., Mleczarnia Turek sp. z o.o., SOD Spółka Jawna, PHU Wulis, PHU Pinus, Stajnia „ROKA”, OSP Turek, SINTUR Spółka z.o.o, Automobil Klub Turek, P.P.H.U Vigo, Kupiec Sp.z.o.o, P.H.U Bram-Tur, Biuro Reklamy Kleks, Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Turku, Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych w Turku oraz do samorządowców i organizacji pozarządowych, za okazaną bezinteresowną pomoc i udział w imprezie.

Ogromne podziękowania dla wodzireja DJ Marka Górskiego za fantastyczną atmosferę podczas całego wydarzenia.

Bez Waszego zaangażowania i wsparcia Drodzy Przyjaciele, zorganizowanie Turmageddonu z tyloma atrakcjami nie byłoby możliwe.

reklama

Organizatorzy

Podobne artykuły

II Turmageddon: Ekstremalne zmagania...

II Turmageddon: Ekstremalne zmagania niepełnosprawnych

23 czerw.
II Turmageddon już w sobotę!

II Turmageddon już w sobotę!

20 czerw.
Kawęczyn: Nowy alkomat i podziękowania dla KP w...

Kawęczyn: Nowy alkomat i podziękowania dla KP w Dobrej

29-11-2017
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama