Zbiórka dla OSP Międzylesie. Jest już 50% potrzebnych środków !!!

czwartek 28 maja 2020

Augustyna, Ingi, Jaromira

reklama

Turmageddon. Organizatorzy dziękują

Turmageddon. Organizatorzy dziękują
 

II Integracyjny Bieg z Przeszkodami Turmageddon przyciągnął ponad 80 zawodników i taką samą liczbę „Asystentów”. Jesteśmy pełni uznania i podziwu dla uczestników. Wielu z Was pokonało kilkadziesiąt kilometrów, aby w sobotę zmierzyć się ze swoimi słabościami i ograniczeniami.

Dziękujemy za Wasz entuzjazm, radość z pozytywnego zmęczenia i miłe słowa odnośnie organizacji imprezy.

reklama

Serdeczne podziękowania kierujemy do: Urząd Miasta Turku i Starostwo Powiatu Tureckiego, Miranda sp. z o.o., Sun Garden Polska, EK Elektrokabel, AMBRO logistics sp. z o.o., Mleczarnia Turek sp. z o.o., SOD Spółka Jawna, PHU Wulis, PHU Pinus, Stajnia „ROKA”, OSP Turek, SINTUR Spółka z.o.o, Automobil Klub Turek, P.P.H.U Vigo, Kupiec Sp.z.o.o, P.H.U Bram-Tur, Biuro Reklamy Kleks, Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Turku, Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych w Turku oraz do samorządowców i organizacji pozarządowych, za okazaną bezinteresowną pomoc i udział w imprezie.

Ogromne podziękowania dla wodzireja DJ Marka Górskiego za fantastyczną atmosferę podczas całego wydarzenia.

Bez Waszego zaangażowania i wsparcia Drodzy Przyjaciele, zorganizowanie Turmageddonu z tyloma atrakcjami nie byłoby możliwe.

reklama

Organizatorzy

Podobne artykuły

Podziękowania dla wszystkich wspierających 28...

Podziękowania dla wszystkich wspierających 28 finał...

27 lt.
Podziękowania Łukasza Podgórskiego po...

Podziękowania Łukasza Podgórskiego po zakończonej...

29-11-2019
Pełen emocji Turmageddon 2019 za nami!

Pełen emocji Turmageddon 2019 za nami!

28-09-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama