niedziela 26 maja 2019

Eweliny, Jana, Pawła

reklama

Turmageddon. Organizatorzy dziękują

Turmageddon. Organizatorzy dziękują
 

II Integracyjny Bieg z Przeszkodami Turmageddon przyciągnął ponad 80 zawodników i taką samą liczbę „Asystentów”. Jesteśmy pełni uznania i podziwu dla uczestników. Wielu z Was pokonało kilkadziesiąt kilometrów, aby w sobotę zmierzyć się ze swoimi słabościami i ograniczeniami.

Dziękujemy za Wasz entuzjazm, radość z pozytywnego zmęczenia i miłe słowa odnośnie organizacji imprezy.

reklama

Serdeczne podziękowania kierujemy do: Urząd Miasta Turku i Starostwo Powiatu Tureckiego, Miranda sp. z o.o., Sun Garden Polska, EK Elektrokabel, AMBRO logistics sp. z o.o., Mleczarnia Turek sp. z o.o., SOD Spółka Jawna, PHU Wulis, PHU Pinus, Stajnia „ROKA”, OSP Turek, SINTUR Spółka z.o.o, Automobil Klub Turek, P.P.H.U Vigo, Kupiec Sp.z.o.o, P.H.U Bram-Tur, Biuro Reklamy Kleks, Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Turku, Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych w Turku oraz do samorządowców i organizacji pozarządowych, za okazaną bezinteresowną pomoc i udział w imprezie.

Ogromne podziękowania dla wodzireja DJ Marka Górskiego za fantastyczną atmosferę podczas całego wydarzenia.

Bez Waszego zaangażowania i wsparcia Drodzy Przyjaciele, zorganizowanie Turmageddonu z tyloma atrakcjami nie byłoby możliwe.

reklama

Organizatorzy

Podobne artykuły

Podziękowanie Turkowskiego Sztabu WOŚP za...

Podziękowanie Turkowskiego Sztabu WOŚP za tegoroczny...

21 st.
II Turmageddon: Ekstremalne zmagania...

II Turmageddon: Ekstremalne zmagania niepełnosprawnych

23-06-2018
II Turmageddon już w sobotę!

II Turmageddon już w sobotę!

20-06-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama