niedziela 26 września 2021

Cypriana, Justyny, Łucji

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

W Ferio Konin gasimy światło dla Bałtyku

W Ferio Konin gasimy światło dla Bałtyku
 

Ocalmy Bałtyk nim zatęsknimy – to hasło tegorocznej polskiej edycji globalnej akcji Godzina dla Ziemi WWF, największej ekologicznej inicjatywy na świecie. Akcja już od 14 lat inspiruje do działania. Co roku bierze w niej udział ok. 180 państw na 7 kontynentach.

W sobotę, 27. marca o godz. 20.30 Ferio Konin zgasi częściowo światło dla Bałtyku. W geście solidarności wygaszona zostanie cała iluminacja fasady budynku galerii.

reklama

Celem tegorocznej Godziny dla Ziemi WWF jest ochrona środowiska Morza Bałtyckiego i zwiększenie świadomości na temat jego zagrożeń z przekazem, że warto walczyć o nasz dom – Ziemię. Jak podkreślają inicjatorzy polskiej edycji, kondycja Bałtyku jest bardzo słaba, a jego mieszkańcy zanikają.

W symbolicznym geście solidarności z przyrodą i planetą, na całym świecie zgasną światła. Zachęcamy do przyłączenia się do inicjatywy.

W Ferio Konin gasimy światło dla Bałtyku

Podobne artykuły

Wyjątkowy Dzień Dziecka w Ferio Konin

Wyjątkowy Dzień Dziecka w Ferio Konin

26 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama