poniedziałek 27 września 2021

Damiana, Mirabeli, Wincentego

19°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Wakacyjne Karate/Tomasz Nowaczyk

Wakacyjne Karate/Tomasz Nowaczyk
 

Przez cały okres wakacji Klub Sportów i Sztuk Walk w Turku zorganizował bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży spędzający czas wolny w mieście.

Treningi z zakresu piłki nożnej, karate kyokushin, kickboxingu i nauki pływania odbywały się po 4 razy tygodniowo na krytej pływalni, specjalistycznej Sali do sporów walki przy ulicy Powstańców Wielkopolskich – DOJO i boisku typu Orlik przy Szkole Podstawowej nr 4. Kadrę trenerską stanowili doświadczeni szkoleniowcy w osobach Kamila i Ariela Więcławków.

reklama

Na każdych zajęciach było od 20 do 30 uczestników w wieku od 6 do 16 lat, a więc łącznie w wakacyjnej akcji Klubu Sportów i Sztuk Walk  uczestniczyło ponad 1200 uczestników co przeszło wszelkie oczekiwania organizatorów.

Zajęcia wsparł Burmistrz Turku i klubowi sponsorzy za co serdecznie dziękujemy. Galerię ze zdjęciami można obejrzeć na www.karate.turek.pl, a 20 października zapraszamy na turniej K1 i Kickboxingu, który od będzie się w Turku.

Tomasz Nowaczyk

Podobne artykuły

Puchar Polski Open z udziałem zawodników z KSiSW

Puchar Polski Open z udziałem zawodników z KSiSW

10 maj.
Striker w Turku na Mistrzostwach Polski K1....

Striker w Turku na Mistrzostwach Polski K1. Mamy...

29-04-2019
Młody Tuliszkowianin z mistrzostwem Europy

Młody Tuliszkowianin z mistrzostwem Europy

07-03-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama