wtorek 11 sierpnia 2020

Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

reklama

Jasełka w SP Cisew

Jasełka w SP Cisew
 

Szkoła Podstawowa w Cisewie jest wyjątkową szkołą, dzieje się w niej wiele. Apele, konkursy, akcje charytatywne, projekty edukacyjne, pogramy unijne wyróżniają naszą szkołę. Wyróżnia ją jeszcze coś.. a mianowicie coroczne widowisko jasełkowe połączone z kiermaszem ozdób świątecznych.

Jasełka co roku przyciągają sporą publiczność, w tym roku liczba przybyłych mieszkańców wsi Cisew była imponująca, przybyli zarówno rodzice, dziadkowie, maluszki oraz absolwenci - Radość i duma z naszych uczniów, to uczucia jakich doświadczamy gdy widzimy tak duże zainteresowanie ze strony mieszkańców - z uśmiechem podsumowuje Dyrektor Szkoły p. Izabela Nowakowska. Wśród publiczności nie zabrakło również Wójta Gminy Turek - Karola Mikołajczyka, Wiceprzewodniczącego Rady Gminy Turek - Henryka Zagozdy, przewodniczącego Rady Rodziców – Macieja Baszkowskiego, radnych z Cisewa - Pawła Młynarskiego i Józefa Gromady, pani sołtys – Anny Woźniak, pań ze Stowarzyszenia Cisew oraz emerytowanych pracowników.

reklama

Dzieci, które wystąpiły w widowisku znakomicie wywiązały się ze swoich ról. Julia Gadomska - uczennica naszej szkoły oraz Państwowej Szkoły Muzycznej im. W. Lutosławskiego w Turku przepięknie zaśpiewała  kolędę „Cicha noc”.

Po zakończonym przedstawieniu można było skosztować wspaniałych domowych wypieków w tym: ciast, deserów, ciasteczek oraz zaopatrzyć się  w piękne, niepowtarzalne ozdoby świąteczne przygotowane specjalnie na tę okazję przez uczniów.

Już niebawem kolejne ciekawe wydarzenie dla mieszkańców, tym razem z okazji Dnia Babci i Dziadka, a w marcu Dzień Otwartych Drzwi. Warto przyjść, zobaczyć… Zapraszamy!

reklama

przygotowała
I. Chrzęściewska

Jasełka w SP Cisew

Podobne artykuły

Wieloletni sołtys Skarżyna-Kolonii złożył...

Wieloletni sołtys Skarżyna-Kolonii złożył rezygnację

z wczoraj
Sołeckie wybory w gminie Malanów

Sołeckie wybory w gminie Malanów

16-05-2019
VIII Zjazd Gminnego Koła Wielkopolskiego...

VIII Zjazd Gminnego Koła Wielkopolskiego...

09-04-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama