piątek 02 grudnia 2022

Balbiny, Ksawerego, Pauliny

0°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

List otwarty ws. planów likwidacji oddziału PWSZ w Turku

List otwarty ws. planów likwidacji oddziału PWSZ w Turku
 

Komitet Obrony Zamiejscowego Wydziału
Budownictwa i Instalacji Komunalnych
w Turku PWSZ w Koninie

Dyrekcja Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich z zaniepokojeniem przyjęła informację o planach przeniesienia Zamiejscowego Wydziału Budownictwa i Instalacji Komunalnych z Turku do Konina oraz deklaruje pomoc i poparcie dla wszystkich działań zmierzających do zachowania Wydziału Zamiejscowego PWSZ w Turku.

reklama

Zespół Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich od kilku lat kształci młodzież w technikum budownictwa oraz w technikum geodezji, ponadto od września planujemy otworzyć technikum inżynierii środowiska i melioracji. Na tych samych kierunkach kształci studentów Wydział Zamiejscowy PWSZ. Jego dalsze funkcjonowanie w Turku dawałoby zatem szansę na podjęcie przez większa liczbę naszych absolwentów studiów inżynierskich na tym Wydziale, a także ułatwiało bieżącą współpracę naukową i dydaktyczną.

Jednocześnie deklarujemy gotowość dalszej pomocy w działaniach informacyjnych i promocyjnych wśród uczniów i absolwentów, których celem będzie podjęcie przez nich studiów na Zamiejscowym Wydziale Budownictwa i Instalacji Komunalnych w Turku.

Z wyrazami szacunku
/-/ Sławomir Kosobudzki

Podobne artykuły

Po dyplom z Akademią. ANS w Koninie rozpoczęła...

Po dyplom z Akademią. ANS w Koninie rozpoczęła...

5 lip.
Jesteśmy Akademią

Jesteśmy Akademią

7 mrz.
Oddali hołd zesłanym na Syberię

Oddali hołd zesłanym na Syberię

11 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama