środa 30 września 2020

Geraldy, Honoriusza, Wery

reklama

Pyziak powiększył grono kłamców/Ryszard Bartosik

Pyziak powiększył grono kłamców/Ryszard Bartosik
 

Pan radny Franciszek Pyziak dołączył do grupy pseudo samorządowców, którzy wobec katastrofalnej sytuacji w szpitalu zdają się krzyczeć: nic się nie stało, wyborcy nic się nie stało! Członek Zarządu Powiatu odpowiedzialnego za brak nadzoru nad szpitalem mówi o wściekłym ataku „osób zaangażowanych politycznie, którym wszelkie zmiany na lepsze w naszym szpitalu są najwyraźniej nie w smak.”, pyta: „Czy jednak ma znaczenie, że długi w ciągu roku zmalały o kilka procent, albo o tyleż się powiększyły?” i oskarża: „Akurat Ryszardowi Bartosikowi szczególnie powinno zależeć, gdyż jako osoba stojąca w przeszłości na czele zarządu powiatu, również ponosi odpowiedzialność za obecną sytuację szpitala.”

Skandal! Doprowadzono do ogromnego zadłużenia i próbuje się to ukryć (ok. 6mln w roku 2012) a jakiś radny mówi o wściekłym ataku i zmianach na lepsze. Gdzie te zmiany? Czy to, że już nikt nie chce dostarczać towarów do szpitala to są zmiany na lepsze? Brak słów! Długi szpitala wzrosły przez zaledwie dwa lata o jakieś 7 mln a nasz radny pyta czy ma to znaczenie?

reklama

No i najgorsze kłamliwe oskarżenie, że Ryszard Bartosik również ponosi odpowiedzialność za obecną sytuację szpitala. Jak można tak bezczelnie kłamać panie Pyziak?

Dla zobrazowania temu panu sytuacji w załączeniu zamieszczam kilka obrazków.

Ryszard Bartosik-radny Rady Powiatu

Podobne artykuły

Oficjalne oddanie budynku szpitala po...

Oficjalne oddanie budynku szpitala po...

23 wrz.
Wideo: Kolej + i rządowe fundusze tematem...

Wideo: Kolej + i rządowe fundusze tematem...

5 wrz.
Listy do redakcji: Podwyżki dla posłów to żart,...

Listy do redakcji: Podwyżki dla posłów to żart,...

22 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama