poniedziałek 03 sierpnia 2020

Augustyna, Kamelii, Lidii

reklama

Apel Związków Zawodowych SP ZOZ do Zarządu Powiatu

Apel Związków Zawodowych SP ZOZ do Zarządu Powiatu
 

Związki Zawodowe działające w imieniu pracowników Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Turku zwracają się do Zarządu Powiatu Tureckiego o zaniechanie prób wydzierżawienia szpitala obcej spółce. Uzdrowieniem dla naszego szpitala jest dobry menadżer i program naprawczy dla SP ZOZ Turek.

Oczekujemy, aby Państwo dało nam jeszcze szanse pozostawienia szpitala w strukturach Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej.

reklama

Uważamy, że przy dobrym zarządzaniu i decyzyjności Dyrektora szpital jest w stanie wyjść na prostą.

Wydzierżawienie obcej spółce wiążę się z wyeksploatowaniem majątku publicznego i ma na celu jedynie osiągnięcie korzyści przez dzierżawcę.

Wiadomym jest, że w przetargach na wydzierżawienie szpitala organizowanych w innych miejscach w Polsce, uczestniczy wielu oferentów, nawet około dziesięciu, co stanowi dowód, że zarządzanie szpitalem może przynosić korzyści w każdej formie organizacyjnej.

reklama

Jako załoga naszego szpitala jesteśmy gotowi ratować nasze miejsca pracy, tym bardziej że rynek pracy w Turku staje się coraz uboższy.

Reasumując wzywamy Zarząd o zaniechanie wydzierżawienia naszego szpitala i pozostawienia  Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w takiej strukturze organizacyjnej, w jakiej obecnie się znajduje.

Podpisały:
OZZ Pielęgniarek i Położnych przy SP ZOZ Turek
NSZZ Pracowników Służb Zdrowia przy SP ZOZ Turek
NSZZ „Solidarność” przy SP ZOZ Turek

Apel Związków Zawodowych SP ZOZ do Zarządu Powiatu

Podobne artykuły

Turkowska choinka rozświetliła rynek!

Turkowska choinka rozświetliła rynek!

15-12-2019
Wideo: W sercu miasta rozbrzmiały nuty znanych...

Wideo: W sercu miasta rozbrzmiały nuty znanych...

10-08-2019
ALSA: Po raz kolejny w sercu miasta rozbrzmiały...

ALSA: Po raz kolejny w sercu miasta rozbrzmiały nuty...

09-08-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama