środa 22 września 2021

Maury, Milany, Tomasza

12°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

"Dżimi" - dowód na to, że w Turku są talenty

Kadr z teledysku "Dżimi" / Źródło: youtube.pl 

Mimo apokaliptycznych wizji związanym z Turkiem i jego „klimatem”, wśród mieszkańców mamy wiele młodych osób z twórczym spojrzeniem na świat. Kolejnym dowodem na to, że nie brakuje nam talentów jest Michał „Felek” Felczak, który ze swoją piosenką „Dżimi” podbija internet.

Michał, który związany był z wieloma muzycznymi projektami, m.in. z zespołem Ainok3law, rozpoczął działanie na własną rękę. Owocem kilku miesięcy pracy jest piosenka „Dżimi”: - Piosenkę tę napisałem dla mojej dziewczyny, Natalii Stolarek. Ona była moją inspiracją, moją muzą. Pierwotnie miała mieć tylko wersję akustyczną, ale z czasem ją przerabiałem i stwierdziłem, że nagram to w studio – mówi młody muzyk. - Tworzyłem tę piosenkę 5 miesięcy, zmieniałem co chwilę a to tekst, a to muzykę. Chciałem, żeby była idealna. – dodaje.

reklama

Oczywiście jak zawsze w takich sytuacjach znajdują się osoby, które krytykują takie inicjatywy, wytykając braki techniczne, zły pomysł etc. Mimo że każdy ma prawo do własnego zdania, bo gusta są różne, typowymi malkontentami „Felek” się nie przejmuje: - Dużo osób komentuje mnie, że wyglądam jak gwiazda disco polo, ale nie zwracam na to uwagi. Ta piosenka jest dla jednej osoby, nie dla mas. Ta osoba jest zadowolona, więc uważam, że osiągnąłem 100% sukcesu. Ale bardzo cenię sobie szczerość i wezmę pod uwagę komentarze.

O takim dowodzie miłości marzy na pewno wiele dziewcząt, jednak to właśnie Dżimi, bo tak na Natalię mówi jej chłopak, może pochwalić się piosenką stworzoną specjalnie dla niej. A jest się czym chwalić, bo teledysk do utworu powstawał 2 tygodnie i z dnia na dzień ma coraz większą liczbę wyświetleń.

reklama

- Czy będzie więcej? Może. Wrzucenie pierwszego kawałka w internet jest poniekąd sprawdzianem. Jeżeli ludziom się spodoba, to czemu nie. Zrobię więcej i poprawię to, co jest źle. Nie jestem świetnym muzykiem, a amatorem, ale lubię to, co robię i staram się jak mogę.

Teledysk do utworu zrealizowali Kacper Kościankowski (zdjęcia, montaż) i Adam Kwiatkowski (zdjęcia), Filip Kościankowski (światło).

Redakcja portalu Turek.net.pl gratuluje i życzy dalszych sukcesów!

M.A.

Podobne artykuły

Michał Felczak z pierwszą nagrodą XXV

Michał Felczak z pierwszą nagrodą XXV "Czwartej Ściany"

10-12-2018
Bogdan cyka na basenie. Czyli jak zrobić dobrą...

Bogdan cyka na basenie. Czyli jak zrobić dobrą fotę...

29-11-2018
Sztuka o sztuce. Wyjątkowy spektakl na 15-lecie...

Sztuka o sztuce. Wyjątkowy spektakl na 15-lecie...

30-06-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama