środa 22 września 2021

Maury, Milany, Tomasza

12°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Naucz się planować i dobrze wybierać!

Naucz się planować i dobrze wybierać! - Foto: Strefa Rozwoju Kobiety
Foto: Strefa Rozwoju KobietyWspólne spotkania to nie tylko miła atmosfera, ale i bezcenna wiedza 

Cały czas trwają warsztaty tematycznie dla kobiet, organizowane w ramach drugiej edycji Strefy Rozwoju Kobiety. Oprócz wiedzy na temat pielęgnacji ciała uczestniczki mogą się wiele dowiedzieć się m.in. o tym, jak rozsądnie zarządzać swoim czasem.

Ostatnie spotkanie, które odbyło się 8 stycznia w Restauracji „69” było poświęcone planowaniu. Pomysłodawczyni i organizatorka projektu, Joanna Pyster – Okupna, mówiła kobietom, dlaczego warto planować, co powoduje brak planowania oraz jakimi dysponujemy narzędziami, by skutecznie zarządzać swoim czasem.

reklama

Zgromadzone panie dostały „pracę domową”, która ma sprawdzić w praktyce wiedzę nabytą podczas warsztatów. Efekty zaprezentują na kolejnym spotkaniu, które odbędzie się 30 stycznia, także w Restauracji „69” o godz. 18.00. Zostaną na nim poruszone zagadnienia związane z tematem „Nasze życiowe oceny i wybory, czyli co warto”. Warsztaty poprowadzi gościnnie Maciej Kupś, jeden z liderów branży MLM.

Panie, które nie były uczestniczkami całego cyklu, a chciałyby wziąć udział w pojedynczych spotkaniach lub dalszej części warsztatów, wciąż mają taką możliwość! Zapisywać można się dzwoniąc pod nr 791 980 721. Zapraszamy!

ma

Podobne artykuły

Strefa zostaje zawieszona

Strefa zostaje zawieszona

29-01-2014
Poznały tajniki dobrego makijażu

Poznały tajniki dobrego makijażu

11-12-2013
Nie szata zdobi człowieka, ale...

Nie szata zdobi człowieka, ale...

19-11-2013

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama