niedziela 26 września 2021

Cypriana, Justyny, Łucji

17°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

1% dla Turku: MKS Tur 1921 Turek czeka na pomoc

1% dla Turku: MKS Tur 1921 Turek czeka na pomoc - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

Wesprzyj młodych sportowców – oddaj im swój 1%! Turek może pochwalić się długimi tradycjami jeżeli chodzi o football. Pierwszy klub, Tur Turek, powstał już w 1921 roku. Jego bezpośrednim spadkobiercą i kontynuatorem jest MKS Tur 1921 Turek, który apeluje o wsparcie.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym warto pomyśleć o tym, aby swój jeden procent przekazać komuś, komu może się on bardzo przydać. Młodzi adepci piłki nożnej mają już na swoim koncie wiele sukcesów, reprezentując miasto i powiat na licznych turniejach. Nie od dziś wiadomo, że młode talenty powinno się wspierać.

reklama

Aby przekazać część swojego podatku na klub, wystarczy wypełniając PIT 37 wpisać w odpowiednie rubryki nr KRS 0000270261, zaś  w cel szczegółowy „1% dla MKS TUR 1921 358”. W szybki i prosty sposób można przyczynić się do rozwoju klubu, który na pewno nie raz stanie się dla mieszkańców powodem do dumy.

ma
 

Podobne artykuły

1% dla lokalnie: Towarzystwo Opieki nad...

1% dla lokalnie: Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami...

12 mrz.
1% dla lokalnie: Amelka wymaga rehabilitacji,...

1% dla lokalnie: Amelka wymaga rehabilitacji,...

11 mrz.
1% dla lokalnie: Alan potrzebuje stałego leczenia

1% dla lokalnie: Alan potrzebuje stałego leczenia

19 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama