sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

Zarejestruj się w ZIPie i nie daj się oszukać!

Zarejestruj się w ZIPie i nie daj się oszukać! - Foto: sxc.hu
Foto: sxc.huRejestracja w systemie ZIP pozwoli kontrolować dane dotyczące przebiegu naszego leczenia 

Nie ufasz lekarzom? Obawiasz się, że jak wielu innych ludzi zostaniesz oszukany i przypisany do leczenia, które de facto nie miało miejsca? Zgłoś się do ZIPu – Zintegrowanego Informatora Pacjenta!

Na co dzień najbliższy punkt ZIPu znajduje się w Koninie. Nie jest to na pewno znaczna odległość, jednak w codziennej bieganinie ciężko wygospodarować czas, aby specjalnie w tym celu jechać blisko 40 km. Dlatego przez trzy dni (25, 27 i 28 lutego) będzie można dokonać zapisów w Turku.

reklama

Delegatura WOW NFZ w Koninie uruchomi mobilny punkt rejestracji do portalu internetowego ZIP. Będzie on mieścił się Urzędzie Miejskim w Turku w pokoju nr 121. Dlaczego warto się zarejestrować? Dzięki posiadaniu konta ZIP można szybko i łatwo sprawdzić informacje dotyczące przebiegu naszego leczenia. Jak się okazuje, lekarze często świadomie lub nie wprowadzają błędne dane, które należy zweryfikować.

Zarejestrować może się każda dorosła osoba posiadająca dokument potwierdzający jej tożsamość – dowód osobisty lub paszport. 25 lutego będzie można dokonać rejestracji od godz. 9.00 do godz. 15.0027 lutego zapisy będą przyjmowane od godz. 9.00 do godz. 16.00, zaś 28 lutego w godz. 12.00 – 18.00. Warto założyć własne konto ZIP i mieć kontrolę nad własnymi danymi. Pracownicy delegatury WOW NFZ na miejscu udzielą wszelkich informacji związanych z obsługą ZIPu.

Źródło: www.miastoturek.pl

ma

Podobne artykuły

Wybierasz się za granicę? Będzie Ci potrzebna...

Wybierasz się za granicę? Będzie Ci potrzebna karta...

05-06-2018
Bezpłatne badania mammograficzne w Turku

Bezpłatne badania mammograficzne w Turku

24-10-2016
Kobieto, zbadaj się i zadbaj o zdrowie

Kobieto, zbadaj się i zadbaj o zdrowie

06-03-2014

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama