środa 28 września 2022

Libuszy, Wacławy, Wacława

6°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Malanów: Kolejne spotkanie z podróżnikiem

Malanów: Kolejne spotkanie z podróżnikiem - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

Krzysztof Petek, podróżnik dobrze znany mieszkańcom gminy Malanów, po raz kolejny spotka się ze swoimy fanami. Już jutro, 21 lutego, w Gminnej Bibliotece Publicznej odbędzie się spotkanie, na którym obieżyświat poinstruuje przybyłych jak podróżować pieszo w trudnych warunkach.

Krzysztof Petek jest autorem powieści sensacyjno-przygodowych, reportażystą, organizatorem wypraw i szkół przetrwania. Od kilku lat współpracuje także z Gminną Biblioteką Publiczną w Malanowie. W sobotę 22 lutego Petek poprowadzi zajęcia terenowe dla uczniów klas V i VI i I klasy gimnazjum, w trakcie których uczestnicy będą mogli zapoznać się z zasadami poruszania się w warunkach zimowych, budowy obozowiska, itp.

reklama

Zanim to jednak nastąpi w piątek, 21 lutego, o godz. 12:00, w Świetlicy Wiejskiej przy ul. Kaliskiej 2 odbędzie się spotkanie, podczas którego uczestnicy usłyszą kolejną inspirującą opowieść oraz poznają teorię sztuki przetrwania.

Malanów: Kolejne spotkanie z podróżnikiem

Podobne artykuły

Wykład Makarego Górzyńskiego zainaugurował cykl...

Wykład Makarego Górzyńskiego zainaugurował cykl...

22 mrz.
Wideo: O badaniach nad architekturą powojennego...

Wideo: O badaniach nad architekturą powojennego...

07-03-2020
Rusza rekrutacja na nowy rok akademicki...

Rusza rekrutacja na nowy rok akademicki Turkowskiego...

20-08-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama