wtorek 15 czerwca 2021

Jolanty, Lotara, Wita

11°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Przyjdź na casting. Zagraj w sztuce

Przyjdź na casting. Zagraj w sztuce - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

Jeżeli myślisz o przyszłości aktorskiej, chcesz działać z innymi twórczymi ludźmi lub po prostu spędzić czas w cudownej atmosferze, uruchamiając swój głos i ciało, nie przegap tej okazji! W ostatnią niedzielę tego miesiąca, czyli 30 marca 2014, godz. 15.00, w  Izbie Edukacyjnej Nadleśnictwa Turek, odbędzie się casting do udziału w warsztatach teatralnych.

Casting przeprowadzą wybitni aktorzy Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu - Małgorzata Kałędkiewicz, aktorka i wykładowca w Studium Animatorów oraz aktor Marcin Trzęsowski, który gra na stałe w kaliskim teatrze. Nie ma jednak powodu, aby zbytnio obawiać się komisji, bowiem daleko im od surowego jury. Jak i w zeszłym roku casting z pewnością przebiegnie w świetnej atmosferze. Dokonujący przesłuchania aktorzy, to osoby niezwykle pozytywne, sympatyczne i otwarte, co z całą pewnością pomoże młodym aktorom najlepiej zaprezentować swoje talenty podczas castingu.

reklama

Casting oraz warsztaty poprzedzą wyjątkową inscenizację teatralną, która wzorem zeszłorocznej Balladyny, odbędzie się w plenerowej, nocnej scenerii. Tym razem tłem tego niesamowitego spektaklu nie będzie ściana lasu a tafla wody… O szczegółach samego spektaklu poinformujemy już niebawem. 

Zatem wszystkich tych, którzy chcieliby przeżyć niepowtarzalną przygodę z teatrem, którzy mają pasję, energię i chęć wspólnego tworzenia a ukończyli co najmniej 13 wiosen - zapraszamy na casting. Pod okiem tych wybitnych pedagogów, można nie tylko bardzo wiele się nauczyć, ale przede wszystkim spędzić czas z fantastycznymi, kreatywnymi ludźmi.

Dalsze szczegóły można uzyskać w biurze Turkowskiej Unii Rozwoju - T.U.R. przy ulicy Kolskiej Szosie 3, lub pod numerem telefonu 63 289 36 57.

reklama

Centrum Kultury Biblioteka Publiczna Gminy Przykona
i Turkowska Unia Rozwoju - T.U.R.

Przyjdź na casting. Zagraj w sztuce

Podobne artykuły

Już w najbliższy piątek wystawa

Już w najbliższy piątek wystawa "Od portretu do...

11-09-2019
Pierwszy w regionie festiwal chleba i filmów...

Pierwszy w regionie festiwal chleba i filmów...

01-09-2019
Festiwal chleba i filmów kulinarnych

Festiwal chleba i filmów kulinarnych "Kultura ze...

21-08-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama