Dni Turku i Gminy Turek już za 6 dni!

poniedziałek 02 sierpnia 2021

Gustawa, Kariny, Stefana

20°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Zobacz, co będzie działo się w weekend!

Zobacz, co będzie działo się w weekend! - Foto: M. Derucki
Foto: M. Derucki 

Przed nami ostatni majowy weekend! Co będzie się działo? Gdzie spędzić wolny czas? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zestawienie imprez i wydarzeń kulturalnych, tak by każdy mógł znaleźć dla siebie coś interesującego.

30 maja, godz. 19.00, Stadion 1000-lecia w Turku
Już jutro na stadionie odbędzie się prawdziwe show dla wszystkich miłośników motoryzacji – do naszego miasta zawita grupa kaskaderska STREETS OWNERS, która bynajmniej nie ma litości dla sprzętu. Wstęp płatny.

reklama

30 maja - 1 czerwca, Dobra
Zapraszamy na XXIII Dni Dobrej, podczas których nikt nie będzie mógł narzekać na nudę. Atrakcje dla dzieci z okazji ich święta, zawody wędkarskie, pokaz driftu (niedziela, godz. 15.00), zawody sportowe i turnieje, występy artystyczne czy zabawy taneczne z zespołem Fenix Band – to wszystko czeka na przybyłych. Zapraszamy!

31 maja, godz. 17.00, Szkoła Podstawowa nr 5
Zapraszamy na ostatni rajd pieszy w ramach III Tur Walking 2014, który rozpocznie się o godz. 17.00. Zbiórka pod Szkołą Podstawową nr 5 w Turku. Przekonaj się sam, że chodzenie z kijkami to przyjemna i mało wymagająca forma aktywnego wypoczynku, podczas której można dbać o kondycję nie odmawiając sobie przyjemności rozmów ze znajomymi.

31 maja, godz. 15.00, Wyszyna
Weekend warto spędzić aktywnie – w sobotę odbędzie się I Bieg Wyszyńska Dziesiątka, podczas którego uczestnicy zmierzą się z trasą o długości 10 i 3 km. Nie biegasz? Nic nie szkodzi! Maraton dotyczy również nordic walking. Obowiązuje wpisowe w wysokości 20 zł. Każdy z biegnących otrzyma okolicznościowy medal, ciepły posiłek i paczkę ze zdrową żywnością.

reklama

1 czerwca, godz. 11.00, Stadion 1000-lecia w Turku
Zapraszamy na Miejsko-Powiatowy Dzień Dziecka, podczas którego nie zabraknie licznych atrakcji dla całej rodziny: występy artystyczne, programy dla dzieci, pokazy i warsztaty organizowane przez Stowarzyszenie Przystań, służby mundurowe, ratowników medycznych z firmy Iva Pit czy Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera. W specjalnej strefie relację na żywo będzie prowadzić Radio Zet Gold. Musisz tam być!

1 czerwca, 15.00, Tuliszków
Zabierz swoją pociechę do Parku Pełnego Niespodzianek, który powstanie z okazji Dnia Dziecka. Atrakcje dla najmłodszych (dmuchane zjeżdżalnie, park linowy i sprawnościowy, występy wokalne etc.) będą rozmieszczone na terenie Tuliszkowa, tworząc obowiązkową trasę wycieczki.

Ostatni weekend maja zapowiada się ciekawie. Na pewno warto ułożyć plany dopasowane do potrzeb dzieci – w końcu w ten jeden dzień w roku mają prawo mieć ukochanych rodziców tylko dla siebie!

ma

Podobne artykuły

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka "Na sportowo i wesoło" w Szkole...

4 czerw.
Tworzą lokalne struktury Polski 2050. Pierwsza...

Tworzą lokalne struktury Polski 2050. Pierwsza udana...

2 czerw.
Wyjątkowy Dzień Dziecka w Ferio Konin

Wyjątkowy Dzień Dziecka w Ferio Konin

26 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama