sobota 19 września 2020

Januarego, Konstancji, Leopolda

reklama

Jesteśmy Szkołą Odkrywców Talentów

Jesteśmy Szkołą Odkrywców Talentów - Foto: Gimnazjum nr 1 w Turku
Foto: Gimnazjum nr 1 w Turku 

Ośrodek Rozwoju Edukacji przyznał Gimnazjum nr 1 im. Lotnictwa Polskiego tytuł ,,Szkoła Odkrywców Talentów” za działania na rzecz ucznia zdolnego. Szkoła została umieszczona na ogólnopolskiej mapie szkół, które przyczyniają się do odkrywania, wspierania  zainteresowań oraz uzdolnień dzieci i młodzieży.

Osiągnięcia naszych gimnazjalistów  w konkursach przedmiotowych, sportowych i artystycznych zaowocowały uzyskanie tak wyróżniającego wśród szkół tytułu. Rozwijanie zdolności dla młodzieży to z pewnością wielka przygoda, ale też wysiłek i ciężka praca. Staramy się wspierać naszych uczniów, aby mogli realizować swoje umiejętności, pasje i ambicje.

reklama

Aby uzyskać tytuł „Szkoła Odkrywców Talentów" należało zarejestrować szkołę na stronie Ośrodka Rozwoju Edukacji i udokumentować, że nauczyciele od lat odkrywają i rozwijają zainteresowania i talenty dzieci oraz młodzieży w co najmniej 3 dziedzinach, a ich podopieczni osiągają dzięki temu znaczące sukcesy. Opisaliśmy pracę nauczycieli i nasze osiągnięcia w  trzech rodzajach aktywności ( jest ich oczywiście znacznie więcej, ale ograniczona liczba znaków nie pozwoliła na prezentację wszystkich).

Zaszczytny tytuł „Szkoła Odkrywców Talentów"  jest sukcesem całej szkoły i lokalnego środowiska. Jesteśmy dumni z tego, że do naszej szkoły uczęszczają uczniowie o wyjątkowych zdolnościach, którzy z pomocą nauczycieli i pedagogów wciąż rozwijają i doskonalą swoje niezwykłe pasje.

Materiał prasowy Gimnazjum nr 1 w Turku

Podobne artykuły

Mroczny talent prosto z Turku, czyli Marcin...

Mroczny talent prosto z Turku, czyli Marcin...

19 lip.
Nauka popłaca! Ponad 400 najlepszych uczniów...

Nauka popłaca! Ponad 400 najlepszych uczniów...

08-09-2019
Makijaż i charakteryzacje - pasja, która stała...

Makijaż i charakteryzacje - pasja, która stała się...

20-07-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama