środa 07 grudnia 2022

Agaty, Dalii, Sobiesława

1°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Festival SCABB 2014 - będzie się działo!

Festival SCABB 2014 - będzie się działo! - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

Festival SCABB 2014 zbliża się wielkimi krokami – najważniejsze wydarzenie w naszym mieście przez dwa tygodnie uczyni Turek kulturalną stolicą Wielkopolski. Już teraz uchylamy rąbka tajemnicy, co będzie się działo. Jak co roku, zachęcamy do udziału!

Festival będzie odbywał się w dniach 4-17 sierpnia i jak zawsze dostarczy nam wielu atrakcji. Możliwość obcowania ze sztuką, nowy mural i oczywiście warsztaty dla młodych pasjonatów, które zakończą się spektaklem w sercu naszego miasta (tym razem sceną, na której zobaczymy owoce dwutygodniowej, ciężkiej pracy będzie turkowski rynek), co roku przyciągają tłumy.

reklama

Tradycyjnie odbędą się warsztaty taneczne z doskonale już znaną Anną Klimek (dn. 4-17.08.br.) oraz warsztaty teatralne, które poprowadzą sami organizatorzy, czyli Maria i Jacek Sulkowscy (dn. 4-17.08.br.). Dla producentów muzycznych doskonałą okazją do pogłębienia swoich umiejętności będą warsztaty djsko-producenckie z Tasem (dn. 11-17.08.br.). Oczywiście, nie zabraknie także beat-boxuzajęcia poprowadzi Żurek (11-17.08.br.).

SCABB to jednak nie tylko same warsztaty, ale również wiele imprez towarzyszących, przyciągających nie tylko mieszkańców Turku, ale również gości z całej Polski. W tym roku po raz kolejny odbędą się Otwarte Mistrzostwa Turku w Jeździe na Deskorolce (Skatepark, OSiR, dn. 15.08.br, godz. 12.00), cieszące się zawsze ogromnym zainteresowaniem.

Odbędą się także Bitwa Beatbox (09.08.br, Pub 69, godz. 18.00) oraz Beat Battle (15.08.br., Pub 69, godz. 20.00). Na pewno będą to niezwykle ciekawe widowiska, których nie można przegapić. Co również ważne, w tym roku powstanie kolejny mural – tym razem wykona go francusko-polska ekipa w składzie: Velvet, Zoer i Pener. Nowy mural powstanie na froncie bloku przy ul. POW 2.

Jedno jest pewne – będzie się działo! Co roku Festival SCABB jest szansą dla młodych ludzi na rozwijanie się i doskonalenie swoich umiejętności pod okiem najlepszych. To ogromna sznasa na odkrycie i rozbudzenie w sobie pasji. SCABB jest inicjatywą unikalną, która zdobyła już nie tylko ogólnopolski, ale i międzynarodowy rozgłos. Musisz tam być!

reklama

ma

Festival SCABB 2014 - będzie się działo!

Podobne artykuły

Kopernik Plus wyróżniony w Warszawie na...

Kopernik Plus wyróżniony w Warszawie na podsumowaniu...

14-10-2017
Takiego koncertu w Turku jeszcze nie było. DJ...

Takiego koncertu w Turku jeszcze nie było. DJ Tas z...

11-12-2016
Tańsze bilety na koncet Tasa & The Small Circle...

Tańsze bilety na koncet Tasa & The Small Circle aż...

01-12-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama