wtorek 11 sierpnia 2020

Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

reklama

Nowa lewicowa partia zwiera szeregi w regionie

Nowa lewicowa partia zwiera szeregi w regionie - foto: partiarazem.pl
foto: partiarazem.pl 

Już w najbliższą sobotę w Koninie odbędzie się pierwsze spotkanie osób zainteresowanych przystąpieniem do regionalnego oddziału (Turek, Konin, Koło, Słupca) nowo powstałej lewicowej partii Razem.

Jak czytamy na stronie partiarazem.pl „Razem to partia działająca na rzecz równości i demokracji. Stoimy po stronie większości. Dzisiejszy Sejm jest jest pełen reprezentantów elit - my chcemy być partią pracowników, lokatorów, ludzi wypchniętych na fikcyjne samozatrudnienie i umowy śmieciowe. Razem ma na celu inną politykę. Chcemy prawdziwej, żywej demokracji, będziemy walczyć przeciwko skostniałym układom i przywilejom władzy.”

reklama

Damian Wasiak, organizator spotkania w Koninie zachęca osoby zainteresowane sobotnim spotkaniem do wypełnienia odpowiedniego formularza na stronie partii, klikając przycisk „dołącz do nas”.

Wasiak informuje, że w sobotę w Koninie zjawią się działacze i sympatycy partii ze wszystkich powiatów ościennych. Wszystkich zainteresowanych szczegółami zebrania zachęca do kontaku poprzez adres razem.wielkopolska@gmail.com.

Podobne artykuły

Listy do redakcji: Czy polska lewica wie, co...

Listy do redakcji: Czy polska lewica wie, co robić?

1 maj.
Wideo: Konferencja Lewicy z udziałem Posła...

Wideo: Konferencja Lewicy z udziałem Posła Tadeusza...

14 mrz.
Listy do redakcji: Lewica popiera Roberta...

Listy do redakcji: Lewica popiera Roberta Biedronia

12 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama