środa 26 czerwca 2019

Jana, Pauliny, Rudolfiny

reklama

1% dla Turku: Alan prosi o wsparcie

1% dla Turku: Alan prosi o wsparcie
 

Alan Dudek ur. 16.09.2014r. U naszego synka wykryto kardiomiopatię przerostową z zawężeniem drogi odpływu lewej komory. Jest to choroba przebiegająca z przerostem, zwłóknieniem i pogrubieniem ścian mięśnia sercowego, lewej komory oraz przegrody międzykomorowej. Przerost przegrody występuje tuż pod zastawką aortalną i utrudnia wypływ krwi do aorty. Jest to bardzo skomplikowana wada serca, która bez leczenia jest chorobą śmiertelną.

W styczniu tamtego roku jego stan zaczął się diametralnie pogarszać przy najmniejszym wysiłku groził mu nagły zgon sercowy. Po długim poszukiwaniu pomocy u wielu specjalistów w dniu 02.03.2015r. w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi przeprowadzona została wielogodzinna operacja ratująca życie. Na chwilę obecną stan chłopca się poprawił i wymaga ciągłej i stałej kontroli lekarzy specjalistów w szczególności kardiologów dziecięcych, pediatrów, zakupu odpowiednich urządzeń do monitorowania parametrów oraz do podawania odpowiednich lekarstw.

reklama

Mimo tych wszystkich kłopotów, Alan jest dzieckiem bardzo pogodnym i chętnym do zabawy. Jeżeli uda nam się utrzymać w dalszym ciągu takie tempo Jego rozwoju to jest szansa, że w przyszłości będzie w pełni samodzielny.

Takim bodźcem w Jego rozwój jest zapewnienie dziecku fachowej opieki medycznej, na którą staramy się zgromadzić środki finansowe.

Bylibyśmy wdzięczni za okazaną pomoc, tak wiele to dla Nas znaczy.

reklama

Serdecznie dziękujemy Marta i Dawid Dudek

1% dla Turku: Alan prosi o wsparcie

Podobne artykuły

 Iga - Nasza mała Wielka miłość

Iga - Nasza mała Wielka miłość

21 mrz.
1% dla Turku: Straż Zwierząt liczy na wasze...

1% dla Turku: Straż Zwierząt liczy na wasze wsparcie

20 lt.
1% dla Turku: Marcin wróć do nas

1% dla Turku: Marcin wróć do nas

14 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama