Koncert: Bracia Cugowscy oraz Big Band Miasta Turku | 19 października 18:00 | wstęp wolny

środa 17 października 2018

Antonii, Ignacego, Wiktora

reklama

1% dla Witka

1% dla Witka
 

Wzorem lat ubiegłych zwracamy się z prośbą o wsparcie dla naszego syna Witka Grajkowskiego. Witek, w tym roku skończy 18 lat, jest dzieckiem niepełnosprawnym (Mózgowe Porażenie Dziecięce), porusza się na wózku, ma również problemy ze wzrokiem, a przy codziennych czynnościach niezbędna jest pomoc drugiej osoby.

Ogromną szansą na rozwój Witka jest stała, kompleksowa rehabilitacja. My jako rodzice pragniemy zapewnić naszemu dziecku jak najlepszy rozwój, jednak koszty codziennej rehabilitacji, leczenia, sprzętu rehabilitacyjnego czy turnusów rehabilitacyjnych w znacznym stopniu przekraczają nasze możliwości finansowe.

reklama

Witek jako podopieczny Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą” korzysta z możliwości zbierania środków na swoim subkoncie w ramach akcji przekazywania przez podatników 1% OPP. To właśnie te wpłaty w znacznym stopniu sprawiają, że Witek może systematycznie korzystać z różnych form rehabilitacji i usprawniania.

Dziękujemy wszystkim osobom przekazującym 1% swojego podatku na rzecz naszego syna.

Numer KRS 0000037904 w rubryce INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE: 2041 - WITOLD GRAJKOWSKI

1% dla Witka

Podobne artykuły

Nie skacz do wody!!!

Nie skacz do wody!!!

6 czerw.
Kawęczyn: Grali dla Agnieszki w Charytatywnym...

Kawęczyn: Grali dla Agnieszki w Charytatywnym...

26 mrz.
Wideo: Śpiewali, tańczyli, licytowali. Wszytko,...

Wideo: Śpiewali, tańczyli, licytowali. Wszytko, by...

25 mrz.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama