wtorek 29 września 2020

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

Wieczór Kęsa bez Mięsa

Wieczór Kęsa bez Mięsa
 

Zapach świeżo pokrojonych pomidorów delikatnie polanych oliwą z oliwek, a na nich rozpływająca się mozzarella i świeża, aromatyczna bazylia z odrobiną czosnku. Magnific… Takie i inne pyszności odnajdziecie na specjalnie przygotowanym Wieczorze Kęsa bez Mięsa gdzie ucztą dla waszego podniebienia będą bezmięsne potrawy i przepyszne ciasta.

Co należy zrobić, aby dołączyć do kulinarnego grona? Biletem wstępu na ten wyjątkowo smakowity wieczór będzie bezmięsna potrawa lub ciasto, a nawet swojska naleweczka będzie w porządeczku. Mile widziane potrawy na tyle duże, by choć kilka osób mogło ich skosztować. Będzie to wyjątkową okazją na trafne spostrzeżenia i wymianę doświadczeń.

reklama

To pierwsze tego typu spotkanie, ale z pozytywnym spojrzeniem w przyszłość, dlatego z wielką przyjemnością mamy ochotę zaprosić smakoszy i domowych kucharzy oraz chcielibyśmy powitać towarzystwo dietetyków i osób, które zawodowo zajmują się dietą i zdrowymi nawykami żywieniowymi.

Wieczór Kęsa bez Mięsa odbędzie się 21 lutego o godzinie 17:00. Wieczór ten jest inicjatywą Stowarzyszenia Przystań i każda chętna do udziału w nim osoba proszona jest o wcześniejszą deklarację przybycia na spotkanie. Zapisy prosimy wysyłać na adres mailowy biuro@sule.pl lub na facebookowej stronie wydarzenia. Mile widziani zawodowi dietetycy.

go

Podobne artykuły

1% dla Turku: Stowarzyszenie

1% dla Turku: Stowarzyszenie "Przystań"

25 lt.
Magia Świąt: Korowód zwieńczył pracę Fabryki...

Magia Świąt: Korowód zwieńczył pracę Fabryki Św....

15-12-2019
Ruszyła tegoroczna Magia Świąt. Kiermasz,...

Ruszyła tegoroczna Magia Świąt. Kiermasz, Fabryka...

14-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama