piątek 07 października 2022

Krystyna, Marii, Marka

17°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Praca szansą na oddłużenie mieszkania

Praca szansą na oddłużenie mieszkania
 

Osoby, które mają zadłużenie w opłatach za mieszkanie komunalne, wciąż mogą zgłaszać się do Urzędu Miejskiego w Turku, w sprawie odpracowania długu.

Urząd Miejski w Turku daje zadłużonym lokatorom możliwość spłaty ich zadłużenia w formie świadczenia rzeczowego. Wiele osób już skorzystało z tej szansy pozbycia się długu i groźby eksmisji.

Wystarczy wypełnić wniosek (do pobrania na www.bip.miastoturek.pl) i złożyć go w Urzędzie Miejskim w Turku, ul. Kaliska 59. We wniosku należy zadeklarować rodzaj pracy, jaką dłużnik mógłby świadczyć. Godzina pracy wyceniona została na 10 złotych. Czas pracy jest sumowany, a wypracowane kwoty co miesiąc odciągane od zadłużenia.

Lokatorzy pracę wykonują w Urzędzie Miejskim oraz jednostkach, np. Ośrodku Sportu i Rekreacji, szkołach, przedszkolach. Wszyscy są ubezpieczeni oraz przeszkoleni w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Warto spróbować z szansy na oddłużenie, jaką daje Samorząd Miasta Turek.

reklama

Źródłó: miastoturek.pl

Podobne artykuły

Starostwo i Urząd Miejski wspólnie apelują do...

Starostwo i Urząd Miejski wspólnie apelują do...

12-03-2020
Zapraszamy turkowianki na badania

Zapraszamy turkowianki na badania

12-12-2016
Naruszanie godności pracowniczej w Urzędzie...

Naruszanie godności pracowniczej w Urzędzie Miejskim...

27-10-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama