poniedziałek 03 października 2022

Bogumiła, Gerarda, Józefy

13°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Turkowianie na Dniu Otwartym Programu Rodzina 500+

Turkowianie na Dniu Otwartym Programu Rodzina 500+
 

Dzień Otwarty Programu Rodzina 500+ zorganizowany został w minioną sobotę, 19 marca 2016 roku w Wydziale Świadczeń Rodzinnych Urzędu Miejskiego w Turku, czyli w miejscu, gdzie turkowianie będą składać wnioski o świadczenie na dzieci.

Wydział Świadczeń Rodzinnych Urzędu Miejskiego w Turku mieści się przy ul. Browarnej 11. Właśnie tam w sobotę, 19 marca, od godz. 10.00 do 16.00 przychodzili mieszkańcy, zainteresowani składaniem wniosków o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego na dzieci. Turkowianie pytali, jak wypełnić wniosek, jak wyliczyć dochód, jak uzyskać 500 zł już na pierwsze dziecko, na jaki czas ustalane jest prawo do świadczenia. Każdy z zainteresowanych otrzymał też wniosek o świadczenie, który po wypełnieniu, będzie mógł złożyć od 1 kwietnia 2016 r.

reklama

Zainteresowanie było duże. W trakcie Dnia Otwartego pracownicy wydziału wydali 284 wnioski o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego. Oczywiście nadal można przychodzić, pytać i pobierać wnioski. Zainteresowani mogą skorzystać też z informacji zamieszczonych na korytarzu wydziału, gdzie umieszczone zostały m.in. przykłady wypełnionych wniosków.

materiał prasowy

2
3
4
5
6
7
8

Podobne artykuły

Wielkopolski Klub Rodzin w Dobrej inauguruje...

Wielkopolski Klub Rodzin w Dobrej inauguruje...

13 wrz.
Starostwo i Urząd Miejski wspólnie apelują do...

Starostwo i Urząd Miejski wspólnie apelują do...

12-03-2020
Pierwszy w Turku Marsz dla Życia i Rodziny...

Pierwszy w Turku Marsz dla Życia i Rodziny przeszedł...

16-06-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama