Referendum odwoławcze RM w Tuliszkowie już w niedzielę!

piątek 06 grudnia 2019

Dionizji, Leontyny, Mikołaja

reklama
Wzorek

Turkowianie na Dniu Otwartym Programu Rodzina 500+

Turkowianie na Dniu Otwartym Programu Rodzina 500+
 

Dzień Otwarty Programu Rodzina 500+ zorganizowany został w minioną sobotę, 19 marca 2016 roku w Wydziale Świadczeń Rodzinnych Urzędu Miejskiego w Turku, czyli w miejscu, gdzie turkowianie będą składać wnioski o świadczenie na dzieci.

Wydział Świadczeń Rodzinnych Urzędu Miejskiego w Turku mieści się przy ul. Browarnej 11. Właśnie tam w sobotę, 19 marca, od godz. 10.00 do 16.00 przychodzili mieszkańcy, zainteresowani składaniem wniosków o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego na dzieci. Turkowianie pytali, jak wypełnić wniosek, jak wyliczyć dochód, jak uzyskać 500 zł już na pierwsze dziecko, na jaki czas ustalane jest prawo do świadczenia. Każdy z zainteresowanych otrzymał też wniosek o świadczenie, który po wypełnieniu, będzie mógł złożyć od 1 kwietnia 2016 r.

reklama

Zainteresowanie było duże. W trakcie Dnia Otwartego pracownicy wydziału wydali 284 wnioski o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego. Oczywiście nadal można przychodzić, pytać i pobierać wnioski. Zainteresowani mogą skorzystać też z informacji zamieszczonych na korytarzu wydziału, gdzie umieszczone zostały m.in. przykłady wypełnionych wniosków.

materiał prasowy

Podobne artykuły

Pierwszy w Turku Marsz dla Życia i Rodziny...

Pierwszy w Turku Marsz dla Życia i Rodziny przeszedł...

16 czerw.
Zapraszamy turkowianki na badania

Zapraszamy turkowianki na badania

12-12-2016
Władysławów: Biorą 500+, kupią działki za 50%...

Władysławów: Biorą 500+, kupią działki za 50% ceny....

07-11-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama