czwartek 29 września 2022

Michaliny, Michała, Rafała

13°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Pisma Zarządu ZE PAK trafiły do Urzędów Pracy

Pisma Zarządu ZE PAK trafiły do Urzędów Pracy
 

OŚWIADCZENIE ZARZĄDU ZE PAK S.A.

Zarząd ZE PAK S.A. oświadcza, że 23 czerwca 2016 r. skierował pisma do Urzędu Pracy w Koninie i Turku informujące o odstąpieniu od zamiaru wręczania wypowiedzeń zmieniających, obniżających miesięczną indywidualną płacę zasadniczą o 20 % wobec pracowników ZE PAK SA. W tym samym dniu decyzja kierownictwa Spółki została przekazana, na piśmie przedstawicielom Związków Zawodowych działających w ZE PAK SA.

reklama

W związku z pojawiającymi się coraz częściej w mediach, nieprawdziwymi informacjami na temat Spółki i Grupy Kapitałowej ZE PAK, Zarząd pragnie oświadczyć, że wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę pracowników Grupy realizowane są zgodnie z zapisami Zakładowych Układów Zbiorowych (ZUZP) oraz regulaminów obowiązujących w Spókach Grupy Kapitałowej ZE PAK.

Zarządu ZE PAK S.A. (bezosobowo)

Podobne artykuły

Będzie elektrownia, a może i dwie! Turek jest...

Będzie elektrownia, a może i dwie! Turek jest...

21 wrz.
Wideo: Wyburzono ostatnią chłodnię. Z panoramy...

Wideo: Wyburzono ostatnią chłodnię. Z panoramy Turku...

20 sierp.
Chłodnie kominowe będą już tylko wspomnieniem....

Chłodnie kominowe będą już tylko wspomnieniem. W...

19 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama