niedziela 19 września 2021

Januarego, Konstancji, Leopolda

8°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Pisma Zarządu ZE PAK trafiły do Urzędów Pracy

Pisma Zarządu ZE PAK trafiły do Urzędów Pracy
 

OŚWIADCZENIE ZARZĄDU ZE PAK S.A.

Zarząd ZE PAK S.A. oświadcza, że 23 czerwca 2016 r. skierował pisma do Urzędu Pracy w Koninie i Turku informujące o odstąpieniu od zamiaru wręczania wypowiedzeń zmieniających, obniżających miesięczną indywidualną płacę zasadniczą o 20 % wobec pracowników ZE PAK SA. W tym samym dniu decyzja kierownictwa Spółki została przekazana, na piśmie przedstawicielom Związków Zawodowych działających w ZE PAK SA.

reklama

W związku z pojawiającymi się coraz częściej w mediach, nieprawdziwymi informacjami na temat Spółki i Grupy Kapitałowej ZE PAK, Zarząd pragnie oświadczyć, że wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę pracowników Grupy realizowane są zgodnie z zapisami Zakładowych Układów Zbiorowych (ZUZP) oraz regulaminów obowiązujących w Spókach Grupy Kapitałowej ZE PAK.

Zarządu ZE PAK S.A. (bezosobowo)

Podobne artykuły

Elektrownia Jądrowa z małymi reaktorami SMR w...

Elektrownia Jądrowa z małymi reaktorami SMR w...

31 sierp.
Rozbiórka elektrowni Adamów wstrzymana. ZE PAK...

Rozbiórka elektrowni Adamów wstrzymana. ZE PAK zrywa...

30 kw.
Wideo: Zielona energia z farmy w gm. Brudzew...

Wideo: Zielona energia z farmy w gm. Brudzew już na...

23 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama