wtorek 04 sierpnia 2020

Dominiki, Dominika, Protazego

reklama

Spółka zapłaciła za grunt w strefie

Spółka zapłaciła za grunt w strefie
 

Ponad 1,658 mln zł wpłynęło do kasy miejskiej Turku od spółki DeVeris Polska, za grunt w Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, na którym powstanie zakład produkcyjny.

Przypomnijmy, 13 grudnia 2016 r. rozstrzygnięty został przetarg na sprzedaż blisko 3-hektarowej działki w Podstrefie Turek, Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Spółka DeVeris Polska zamierza wybudować w Turku zakład produkujący innowacyjne białka dla żywienia zwierząt hodowlanych. Wartość pierwszego etapu inwestycji szacowana jest na ponad 23 mln zł. Jeszcze w ostatnich dniach 2016 r. do budżetu Miasta Turek wpłynęła należność od Spółki za sprzedany grunt w strefie, tj. dokładnie suma 1.658.031,39 zł.

reklama

DeVeris Polska Sp. z o.o. uzyskała zezwolenie na prowadzenie działalności w ramach specjalnej strefy ekonomicznej. Za kilka dni podpisany zostanie ostateczny akt notarialny sprzedaży działki w ŁSSE, na terenie Turku.

materiał prasowy
na zdjęciu podpisanie umowy sprzedaży gruntu

Spółka zapłaciła za grunt w strefie

Podobne artykuły

Listy do redakcji: Działania Starosty wobec...

Listy do redakcji: Działania Starosty wobec DeVeris...

14 lip.
WIOŚ potwierdza że w Turku śmierdzi ale nie...

WIOŚ potwierdza że w Turku śmierdzi ale nie...

30 czerw.
Co miasto zrobiło w sprawie uciążliwości...

Co miasto zrobiło w sprawie uciążliwości zapachowej...

22 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama