piątek 13 grudnia 2019

Dalidy, Juliusza, Łucji

reklama

1% dla Turku: Wesprzyjmy Mariusza

1% dla Turku: Wesprzyjmy Mariusza
 

Nadchodzi czas rozliczeń podatkowych, pamiętajmy więc o niezwykle sympatycznym, pogodnym i uśmiechniętym Mariuszu, którego historię opisywaliśmy już w ubiegłych latach. Mariusz to trzydziestosiedmioletni mężczyzna, który od prawie 20 lat porusza się jedynie z pomocą specjalistycznego wózka. Dzisiaj chcemy zachęcić Was do przekazania 1% podatku właśnie dla niego.

W 1998 roku miał dziewiętnaście lat. Ostatni oddany przez niego skok do wody okazał się być fatalny w skutkach. Diagnoza jaką usłyszał, to złamany kręgosłup.

reklama

"Dzięki funduszom pozyskanym w ramach 1% podatku mogę stosować konieczne lekarstwa, środki higieniczne i opatrunkowe oraz autoszczepionki i preparaty wzmacniające. W zdrowym ciele, zdrowy duch! Kiedy budzę się po dobrze przespanej nocy, bez bólu, to uśmiech sam maluje się na twarzy. Czuję, że mimo bardzo wielu ograniczeń mogę stawić czoła wszystkim wyzwaniom, mogę pokonać każdą trudność, bo jesteście ze mną. Nadchodzi czas rozliczeń podatkowych i przy tej okazji bardzo proszę, nie zapominajcie Państwo o mnie!"

Jak sam przyznaje, gdyby nie pomoc ze strony rodziny, nie przetrwałby tylu trudnych lat. Otrzymane środki pozwolą Mariuszowi utrzymać dobrą kondycję i dalej cieszyć się z każdego nadchodzącego dnia.

numer   KRS: 0000270809
w rubryce INFORMACJE   UZUPEŁNIJĄCE:  HARAŚNY, 2771

1% dla Turku: Wesprzyjmy Mariusza

Podobne artykuły

 Iga - Nasza mała Wielka miłość

Iga - Nasza mała Wielka miłość

21 mrz.
1% dla Turku: Straż Zwierząt liczy na wasze...

1% dla Turku: Straż Zwierząt liczy na wasze wsparcie

20 lt.
1% dla Turku: Marcin wróć do nas

1% dla Turku: Marcin wróć do nas

14 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama