wtorek 11 sierpnia 2020

Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

reklama

Radni w Sejmie

Radni w Sejmie
 

20 Kwietnia 2017 Radni na czele z Burmistrzem Romualdem Antosikiem mieli okazję odwiedzić Sejm RP. Burmistrz oraz Przewodniczący Rady i Komisji Stałych zostali zaproszeni przez posła RP Ryszarda Bartosika do udziału w posiedzeniu Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej, na którym omawiano sprawy związane z partnerstwem publiczno prywatnym.

Samorządowcy zostali także zapoznani szczegółowo z pracą posła w Sejmie, towarzysząc Ryszardowi Bartosikowi niemal w całym dniu Jego pracy. Oczywiście mieliśmy także możliwość zwiedzenia korytarzy i pomieszczeń sejmowych. W siedzibie Klubu PiS doszło do spotkania Radnych z Posłami Witoldem Czarneckim, Waldemarem Budą.

reklama

Burmistrz Romuald Antosik i Przewodniczący Dariusz Jasak mieli także okazję do szczególnie ważnej rozmowy z posłem Ireneuszem Zyską organizatorem Konferencji pt.: „Geotermia Impulsem Rozwoju Polski”, na której obecni byli także Radni Rady Miejskiej Turku. Poseł Zyska jest Członkiem Rady Służby Publicznej przy Prezesie Rady Ministrów oraz Członkiem sejmowych Komisji Energii i Skarbu Państwa oraz Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej.

Poseł Bartosik zatroszczył się, by samorządowcy z Turku opuścili sejmowe mury usatysfakcjonowani, zarówno z możliwości zwiedzania jak i spotkań żywo dotyczących spraw samorządowych naszego miasta. W imieniu swoim i całej grupy bardzo dziękuję za to czwartkowe spotkanie.

Dariusz Jasak
Przewodniczący Rady Miejskiej Turku

Podobne artykuły

Listy do redakcji: Odpowiedź na list Dariusza...

Listy do redakcji: Odpowiedź na list Dariusza Jasaka

22 lt.
Listy do redakcji: I bez Was Prezydent Andrzej...

Listy do redakcji: I bez Was Prezydent Andrzej Duda...

21 lt.
Ryszard Bartosik ponownie Wiceprzewodniczącym...

Ryszard Bartosik ponownie Wiceprzewodniczącym...

14-11-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama