środa 23 stycznia 2019

Fernandy, Jana, Rajmundy

reklama

Super mistrzowie pięknego czytania wybrani!

Super mistrzowie pięknego czytania wybrani!
 

W dniu 25 kwietnia odbył się finał powiatowego konkursu "Wybieramy Mistrza Pięknego Czytania".

W konkursie udział wzięli reprezentanci ośmiu gmin Powiatu Tureckiego i trzech szkół podstawowych w Turku - uczniowie klas czwartych, wyłonieni w eliminacjach gminnych reprezentowali szkoły w finale powiatowym. Uczestnicy czytali fragmenty książek autorstwa Łukasza Wierzbickiego i to sam autor przewodniczył pracom komisji konkursowej. Była to XIX edycja tego konkursu niezmiennie cieszącego się popularnością.

reklama

Tytuły Super Mistrza Pięknego Czytania otrzymała Martyna Szymaniak z Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Brudzewie, Natalia Jurkiewicz reprezentująca Szkołę Podstawową Nr 1 w Turku oraz Wiktor Ogrodowczyk przedstawiciel Szkoły Podstawowej w Malanowie. GRATULUJEMY.

Oczywiście po ogłoszeniu wyników odbyło się spotkanie z Łukaszem Wierzbickim - autorem książek dla dzieci oraz zagorzałym podróżnikiem.

Organizatorami konkursu są Powiatowa Biblioteka Publiczna w Turku oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Turku.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Niezwykłe spotkanie w SP 1 z pisarzem Łukaszem...

Niezwykłe spotkanie w SP 1 z pisarzem Łukaszem...

10-10-2013

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama