środa 26 września 2018

Cypriana, Justyny, Łucji

reklama

Super mistrzowie pięknego czytania wybrani!

Super mistrzowie pięknego czytania wybrani!
 

W dniu 25 kwietnia odbył się finał powiatowego konkursu "Wybieramy Mistrza Pięknego Czytania".

W konkursie udział wzięli reprezentanci ośmiu gmin Powiatu Tureckiego i trzech szkół podstawowych w Turku - uczniowie klas czwartych, wyłonieni w eliminacjach gminnych reprezentowali szkoły w finale powiatowym. Uczestnicy czytali fragmenty książek autorstwa Łukasza Wierzbickiego i to sam autor przewodniczył pracom komisji konkursowej. Była to XIX edycja tego konkursu niezmiennie cieszącego się popularnością.

reklama

Tytuły Super Mistrza Pięknego Czytania otrzymała Martyna Szymaniak z Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Brudzewie, Natalia Jurkiewicz reprezentująca Szkołę Podstawową Nr 1 w Turku oraz Wiktor Ogrodowczyk przedstawiciel Szkoły Podstawowej w Malanowie. GRATULUJEMY.

Oczywiście po ogłoszeniu wyników odbyło się spotkanie z Łukaszem Wierzbickim - autorem książek dla dzieci oraz zagorzałym podróżnikiem.

Organizatorami konkursu są Powiatowa Biblioteka Publiczna w Turku oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Turku.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Niezwykłe spotkanie w SP 1 z pisarzem Łukaszem...

Niezwykłe spotkanie w SP 1 z pisarzem Łukaszem...

10-10-2013
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama