piątek 18 września 2020

Ireny, Irminy, Stanisława

reklama

Lubisz czarny humor i zombie? Seans w parku na pewno cię usatysfakcjonuje

Lubisz czarny humor i zombie? Seans w parku na pewno cię usatysfakcjonuje - foto: freeimages.com / george Crux
foto: freeimages.com / george Crux 

Tradycją stało się to, że jedną z atrakcji wakacji w Turku są filmowe sense „pod chmurką”. Nie inaczej będzie i tym razem. W piątek 28 lipca osoby, które lubią się bać, a zarazem pośmiać, obejrzą czarną komedię „Płytki grób” oraz horror na wesoło „Zombie SS”.

XIV Turkowskie Lato z Filmem rozpocznie się o godz. 21:30. Najpierw osoby zgromadzone w parku im. Konstytucji 3. Maja obejrzą film „Płytki grób” z 1994 roku. Jego reżyser, Danny Boyle, przedstawił w nim niezwykłą historię trójki przyjaciół, którym udało się znaleźć współlokatora. Co stanie się, gdy któregoś dnia ów współlokator zejdzie z tego świata, pozostawiając po sobie walizkę pełną banknotów? O tym przekonamy się podczas seansu. Drugim filmem, który 28 lipca obejrzy turkowska publiczność, będzie „Zombie SS”. Jest to abstrakcyjna historia grupy nazistowskich żołnierzy, którzy przemienieni w żywe trupy snują się od czasów II wojny światowej po dzień dzisiejszy po niedostępnych rejonach Norwegii.

Do udziału w XIV Turkowskim Lecie z Filmem zachęca Miejski Dom Kultury w Turku, a także Miasto Turek.

AW

Lubisz czarny humor i zombie? Seans w parku na pewno cię usatysfakcjonuje

Podobne artykuły

Palkowski i Chauveron czyli XV Turkowskie Lato...

Palkowski i Chauveron czyli XV Turkowskie Lato z Filmem

23-07-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama