środa 26 września 2018

Cypriana, Justyny, Łucji

reklama

Halama, Kamyszek, Dolniak na stand-upie w mixTurze

Halama, Kamyszek, Dolniak na stand-upie w mixTurze
 

4. odsłona stendapowej mixTury. Tym razem w Turku, 19 października o godz. 20:00, zaprezentuje się Grzegorz Halama ze swoim najnowszym programem. Zawita do nas również Krzysztof Kamyszek, człowiek ze Świebodzina i gospodarz sceny - Grzegorz Dolniak!

Grzegorz Halama

Gwiazda polskiej sceny kabaretowej i stand-up'owej. Zaprezentuje swój program „Długo i szczęśliwie, czyli intymne życie grubasa”. Sam tytuł zdradza wiele: będzie o związkach i walce z nałogami, będzie śmiesznie i po bandzie, ale bez wulgarów! Grzegorza Halamę znamy jeszcze z czasów kabaretowych, kiedy wcielał się w znanego hodowcę kur Pana Józka. Tym razem jest szansa zobaczyć Halamę w zupełnie innej odsłonie!

reklama

Krzysztof Kamyszek

Człowiek ze Świebodzina. Pierwszy raz zdecydował się spróbować swoich sił na scenie po koniec 2011.Wcześniej był nieśmiały. Przed występem w głowie pojawiła się myśl-najwyżej mnie wyśmieją. Jego przeczucia się potwierdziły, wyśmiali…znaczy śmiali się. Tego wieczora postanowił, że zostanie stand-uperem. I jakoś to się kręci. Jako aptekarz aplikuje widzom śmiech na różne sposoby.

Grzegorz Dolniak

Prowadzi scenę Stand-up mixTura i pisze te opisy, więc nie będzie się wydurniał i nie będzie po raz kolejny siebie opisywał w trzeciej osobie. Do zobaczenia!

Podobne artykuły

Już w piątek: Kiermasz płyt winylowych podczas...

Już w piątek: Kiermasz płyt winylowych podczas...

15 maj.
Morderstwa w jazzem w tle

Morderstwa w jazzem w tle

28-12-2017
Już jutro: Słuchowisko

Już jutro: Słuchowisko "Cały Ten Jazz". Posłuchaj...

27-12-2017
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama