poniedziałek 20 września 2021

Eustachego, Faustyny, Renaty

9°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Uczcimy Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej

Uczcimy Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej
 

Najbliższy piątek będzie okazją do modlitwy i zadumy. Wtedy to mieszkańcy Turku i okolic złożą hołd osobom, które straciły życie na rosyjskiej ziemi 78 lat temu.

Uroczystość z okazji obchodów 78. rocznicy mordu katyńskiego odbędzie się w dniu 13 kwietnia. Wydarzenie będzie miało swój początek o godz. 10.00. Wtedy to w kościele NSPJ w Turku odprawiona zostanie msza św. w intencji ofiar. W programie obchodów przewidziano także złożenie kwiatów przy tablicach upamiętniających pomordowanych mieszkańców powiatu tureckiego oraz program słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów SP nr 4 w Turku.

Do udziału w Dniu Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej zapraszają Starosta Turecki, Burmistrz Miasta Turku oraz Wójt Gminy Turek.

Uczcimy Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej

Podobne artykuły

Władze miasta i powiatu oddały cześć...

Władze miasta i powiatu oddały cześć pomordowanym w...

13 kw.
W hołdzie Ofiarom Zbrodni Katyńskiej

W hołdzie Ofiarom Zbrodni Katyńskiej

15-04-2020
Turkowianie upamiętnili 80 rocznicę agresji...

Turkowianie upamiętnili 80 rocznicę agresji ZSRR na...

18-09-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama