DNI TURKU I GMINY TUREK 2019

czwartek 20 czerwca 2019

Bogny, Rafaeli, Rafała

reklama

Protest z wykrzyknikiem już dziś w centrum miasta. Nauczyciele jednoczą się w całej Polsce

Protest z wykrzyknikiem już dziś w centrum miasta. Nauczyciele jednoczą się w całej Polsce
 

Nauczycielski protest przybiera na sile. Rozpoczęty w poniedziałek 8 kwietnia strajk pokazuje jak wielka była i jest determinacja wśród pracowników placówek edukacyjnych w Polsce. Spór z rządem o godziwe warunki pracy dla kadry nauczycielskiej jednoczy środowisko.

Nauczyciele w całej Polsce rozpoczęli strajk, który w początkowej fazie skazywany był na porażkę. Siła hejtu w internecie i brak zrozumienia przez wiele warstw społecznych, którym aktualny system rozdawnictwa z końcówką „+” dał wiele, wskazywał na rychły upadek protestu nauczycielskiego. Okazuje się jednak, że nie jest to chwilowy zryw. Reakcją na brak reakcji ze strony rządu na aktualną sytuację, wykorzystują nauczyciele w najlepszy dla nich sposób, czyli przez integrację, jedność i aktywizację społeczną. Takim celom będzie przyświecona organizowana już dziś, tj. 11 kwietnia, o godz. 20:00 akcja „Protest z wykrzyknikiem”. Akcja będzie kolejną formą protestu i przypomnienia problemu jakim jest totalny chaos i porażka wprowadzonej przez Minister Zalewską „reformy” edukacji w Polsce.

reklama

Wszystkich tych którym nie jest obcy problem edukacji, protest nauczycieli, ale także wszystkim którym zależy na normalnym i prawidłowym rozwoju dzieci i młodzieży, zapraszamy na rynek w Turku 11 kwietnia, o godz. 20:00. Akcja „Protest z wykrzyknikiem” organizowana jest w całej Polsce.

MS

Podobne artykuły

Listy do redakcji: Szanowny Panie Pośle...

Listy do redakcji: Szanowny Panie Pośle Ryszardzie...

1 maj.
Maturzyści z Powiatu Tureckiego przystąpią do...

Maturzyści z Powiatu Tureckiego przystąpią do egzaminów

26 kw.
Postrajkowe refleksje

Postrajkowe refleksje

25 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama