niedziela 20 października 2019

Ireny, Kleopatry, Witalisa

reklama
Wzorek

Wideo: Akcja "Protest z wykrzyknikiem". Pracownicy oświaty potwierdzili swoją solidarność

Wideo: Akcja
 

Zapowiadany na dzisiaj tj 11 kwietnia protest z wykrzyknikiem stał się faktem. W całej Wielkopolsce tego dnia o tej samej godzinie strajkujący nauczyciele spotkali się by pokazać solidarność i siłę swojego protestu. Także rynek w Turku wypełnił się ogromną rzeszą osób, którym zależy na godziwych warunkach pracy i nauczania. W centrum Turku swoją dezaprobatę dramatycznej sytuacji szkolnictwa wyrazili nauczyciele ze szkół i przedszkoli z całego powiatu a także osoby wspierające i sympatyzujące czyli uczniowie, rodzice, urzędnicy.

Do przybyłych na turkowski rynek przemawiali m.in. prezes ZNP w Turku Elżbieta Kaczorowska oraz nauczyciele ze szkół w Turku i powiatu. Swoje poparcie dla strajkujących zaznaczył także burmistrz miasta Romuald Antosik.

reklama

Obszerna relacja w materiale wideo

Podobne artykuły

Listy do redakcji: Szanowny Panie Pośle...

Listy do redakcji: Szanowny Panie Pośle Ryszardzie...

1 maj.
Maturzyści z Powiatu Tureckiego przystąpią do...

Maturzyści z Powiatu Tureckiego przystąpią do egzaminów

26 kw.
Postrajkowe refleksje

Postrajkowe refleksje

25 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama