piątek 19 lipca 2019

Alfreny, Rufina, Wincentego

reklama

Autorskie spotkanie z Arnoldem Cytrowskim

Autorskie spotkanie z Arnoldem Cytrowskim
 

Blisko miesiąc temu na naszym portalu mogliście państwo przeczytać wywiad z Arnoldem Cytrowskim z okazji wydania jego pierwszej książki. Już w najbliższą środę (15 maja) o godzinie 18:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Turku odbędzie się spotkanie z autorem książki „Przez czas i Przestrzeń”.

Spotkanie zostanie zorganizowane w ramach VXI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. Jak mówił Arnold wydanie książki to marzenie, które towarzyszyło mu od najmłodszych lat. Spełnił je miesiąc temu, dokładnie 2 kwietnia wydawnictwo Kłobook wypuściło na rynek jego powieść „Przez czas i Przestrzeń”. Jak mówi młody turkowianin jest to bajka, z której wyniosą coś także nie tylko dzieci, ale także osoby dorosłe.

reklama

Osoby zainteresowane tym jak wyglądał proces pisania książki, jak w Polsce poszukuje się wydawcy albo tym o czym opowiada „Czas i Przestrzeń” w imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do Miejskiej Bilbioteki Publicznej w Turku 10 maja o godzinie 18:00. Na spotkaniu będzie możliwość zakupu książki.

Autorskie spotkanie z Arnoldem Cytrowskim

Podobne artykuły

Czas na książkę:

Czas na książkę: "Milion nowych chwil" -...

17 lip.
Czytanie jako pasja, którą trzeba się dzielić z...

Czytanie jako pasja, którą trzeba się dzielić z...

12 lip.
Przyjdź i zrób własny papier! Kolejne warsztaty...

Przyjdź i zrób własny papier! Kolejne warsztaty w...

10 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama