niedziela 26 stycznia 2020

Lutosława, Normy, Pauliny

reklama

Letni Music Szok - czyli warsztaty wokalne z Joanną Gogulską już w lipcu

Letni Music Szok - czyli warsztaty wokalne z Joanną Gogulską już w lipcu
 

"Letni Music Szok - Warsztaty Polish Rock” to Projekt organizowany przez Akademię Wokalno-Sceniczną Joanny Gogulskiej. Wydarzenie to ma charakter artystyczno-edukacyjno-społeczny. Jego głównym celem jest promowanie muzycznego dialogu międzypokoleniowego (od dzieci, młodzieży po osoby dorosłe). Integracja wymienionych grup odbywać się będzie na gruncie muzyki poprzez realizację warsztatów wokalnych prowadzonych przez profesjonalnych muzyków.

Propozycja warsztatów wokalnych służyć ma zintegrowaniu we wspólnym procesie twórczym i edukacyjnym, otwieraniu uczestników na własne możliwości kreacyjne, rozwijaniu umiejętności wokalnych. Projekt stanowić będzie próbę aktywizacji konkretnych środowisk, promując twórcze sposoby spędzania wolnego czasu na łonie natury pomagając rozwijać zainteresowania muzyczne i pasję wspólnego tworzenia. Wybór muzyki rockowej jest nieprzypadkowy, ma ona stanowić pretekst i inspirację do międzypokoleniowych, ponad barierami spotkań i zawiązywania więzi. Niekwestionowanym efektem warsztatów będzie również satysfakcja uczestników ze wspólnego śpiewania i pokonywania własnych ograniczeń oraz doświadczania bogactwa muzyki. Edukacja wokalna wpływać będzie również na rozwój osobowości, wrażliwości i wyobraźni muzycznej.

reklama

Letni Music Szok – Warsztaty Polish Rock charakteryzować się będą innowacyjnością, polegającą nie tylko na doborze uczestników, ale również wykorzystaniu niezwykle wartościowej polskiej muzyki rockowej z lat 80-tych, która zostanie zaaranżowana w zupełnie nowej odsłonie dzięki profesjonalnej kadrze w osobach Sławomira Ciesielskiego ( perkusisty legendarnego zespołu Republika, kompozytora, aranżera i autora tekstów), Eurazji Srzednickiej (wokalistki, kompozytorki i aktorki), Joanny Gogulskiej ( dyrygenta, pedagoga, kompozytorki i aranżerki) oraz Piotra Truchla ( gitarzysty i wokalisty).

Wszystkich zainteresowanych udziałem w letnich warsztatach prosimy o kontakt z organizatorem - Akademią Wokalno-Sceniczną Joanny Gogulskiej ( 509-469-023). Termin warsztatów wokalnych 22-27.07.2019. Miejsce Stacja KulTURa w Lasach Tura

Podobne artykuły

Turkowskie Gwiazdy na Jubileuszu LGD T.U.R.

Turkowskie Gwiazdy na Jubileuszu LGD T.U.R.

01-09-2018
Uczennica G1 w finale Festiwalu Piosenki...

Uczennica G1 w finale Festiwalu Piosenki Dziecięcej...

15-01-2016
Tuliszków: Kolędowali w przedszkolu, okazując...

Tuliszków: Kolędowali w przedszkolu, okazując serce...

20-12-2015

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama