wtorek 06 grudnia 2022

Dionizji, Leontyny, Mikołaja

2°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Wideo: Prawo i Sprawiedliwość oficjalnie rozpoczęła kampanię wyborczą

Wideo: Prawo i Sprawiedliwość oficjalnie rozpoczęła kampanię wyborczą
 

Podczas zwołanej w dniu dzisiejszym konferencji prasowej lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości zainicjowano kampanię jesiennych wyborów parlamentarnych. Lider turkowskich struktur PIS a zarazem główny kandydat do Sejmu RP Ryszard Bartosik, oficjalnie ogłosił rozpoczęcie kampanii wyborczej.

Do wyborów parlamentarnych 13 października pozostało już niespełna 2 miesiące w związku z czym, powoli zaczyna nabierać tempa kampania wyborcza. Jej start oficjalnie rozpoczęło Prawo i Sprawiedliwość na zwołanej dzisiaj tj, 19 sierpnia pod pomnikiem Orła Białego w Turku, konferencji prasowej z większością lokalnych działaczy. W imieniu zebranych przemawiał startujący ponownie w wyborach poseł Ryszard Bartosik, który pokrótce podsumował mijającą kadencję. Na listach wyborczych PIS w wyborach oprócz Bartosika startującego z 4 miejsca znajdziemy także radną powiatową Emilię Derucką-Kołatę na miejscu 13. Całość dzisiejszego spotkania w naszej relacji wideo.

reklama

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

2
3

Podobne artykuły

Wideo: Jak można manipulować mieszkańcami...

Wideo: Jak można manipulować mieszkańcami miasta?...

26 paźd.
Szpital w Turku z nową karetką. To już trzecia...

Szpital w Turku z nową karetką. To już trzecia w...

07-10-2021
Wideo: Jest wykonawca i zabezpieczone środki na...

Wideo: Jest wykonawca i zabezpieczone środki na...

03-09-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama