czwartek 19 września 2019

Januarego, Konstancji, Leopolda

reklama
Wzorek

Wideo: Prawo i Sprawiedliwość oficjalnie rozpoczęła kampanię wyborczą

Wideo: Prawo i Sprawiedliwość oficjalnie rozpoczęła kampanię wyborczą
 

Podczas zwołanej w dniu dzisiejszym konferencji prasowej lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości zainicjowano kampanię jesiennych wyborów parlamentarnych. Lider turkowskich struktur PIS a zarazem główny kandydat do Sejmu RP Ryszard Bartosik, oficjalnie ogłosił rozpoczęcie kampanii wyborczej.

Do wyborów parlamentarnych 13 października pozostało już niespełna 2 miesiące w związku z czym, powoli zaczyna nabierać tempa kampania wyborcza. Jej start oficjalnie rozpoczęło Prawo i Sprawiedliwość na zwołanej dzisiaj tj, 19 sierpnia pod pomnikiem Orła Białego w Turku, konferencji prasowej z większością lokalnych działaczy. W imieniu zebranych przemawiał startujący ponownie w wyborach poseł Ryszard Bartosik, który pokrótce podsumował mijającą kadencję. Na listach wyborczych PIS w wyborach oprócz Bartosika startującego z 4 miejsca znajdziemy także radną powiatową Emilię Derucką-Kołatę na miejscu 13. Całość dzisiejszego spotkania w naszej relacji wideo.

reklama

Podobne artykuły

Wideo: Dyrektor Sobczak dementuje informacje...

Wideo: Dyrektor Sobczak dementuje informacje byłego...

z wczoraj
Wideo: PSL zaprezentowało lokalne kandydatki do...

Wideo: PSL zaprezentowało lokalne kandydatki do...

14 wrz.
Wideo: Kto blokuje dostęp do informacji o...

Wideo: Kto blokuje dostęp do informacji o finansach...

14 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama