czwartek 28 stycznia 2021

Agnieszki, Kariny, Lesława

reklama

Wideo: Prawo i Sprawiedliwość oficjalnie rozpoczęła kampanię wyborczą

Wideo: Prawo i Sprawiedliwość oficjalnie rozpoczęła kampanię wyborczą
 

Podczas zwołanej w dniu dzisiejszym konferencji prasowej lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości zainicjowano kampanię jesiennych wyborów parlamentarnych. Lider turkowskich struktur PIS a zarazem główny kandydat do Sejmu RP Ryszard Bartosik, oficjalnie ogłosił rozpoczęcie kampanii wyborczej.

Do wyborów parlamentarnych 13 października pozostało już niespełna 2 miesiące w związku z czym, powoli zaczyna nabierać tempa kampania wyborcza. Jej start oficjalnie rozpoczęło Prawo i Sprawiedliwość na zwołanej dzisiaj tj, 19 sierpnia pod pomnikiem Orła Białego w Turku, konferencji prasowej z większością lokalnych działaczy. W imieniu zebranych przemawiał startujący ponownie w wyborach poseł Ryszard Bartosik, który pokrótce podsumował mijającą kadencję. Na listach wyborczych PIS w wyborach oprócz Bartosika startującego z 4 miejsca znajdziemy także radną powiatową Emilię Derucką-Kołatę na miejscu 13. Całość dzisiejszego spotkania w naszej relacji wideo.

reklama

Podobne artykuły

Całe szkolnictwo zdalne,  ograniczenia w...

Całe szkolnictwo zdalne, ograniczenia w ośrodkach...

04-11-2020
Wideo: Kolej + i rządowe fundusze tematem...

Wideo: Kolej + i rządowe fundusze tematem...

05-09-2020
Wideo: Konferencja władz województwa i powiatu...

Wideo: Konferencja władz województwa i powiatu w...

01-07-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama