piątek 19 lipca 2024

Alfreny, Rufina, Wincentego

reklama

Rusza rekrutacja na nowy rok akademicki Turkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku!

Rusza rekrutacja na nowy rok akademicki Turkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku! - Archiwum Turek.net.pl
Archiwum Turek.net.pl 

Jesteś seniorem i pragniesz poszerzać swoje umiejętności, pogłębiać rozwijać pasje i zainteresowania, przyjemnie spędzać czas, poznawać ciekawych ludzi, przy okazji świetnie się przy tym bawiąc? Turowski Uniwersytet Trzeciego Wieku stoi otworem, ogłaszając rekrutację na nowy rok akademicki 2019/2020!

Zarząd Stowarzyszenia zaprasza wszystkich seniorów – z TUTW życie na emeryturze może być ciekawe i pełne wrażeń! Uniwersytet posiada szeroką ofertę edukacyjną - w zajęciach będzie można uczestniczyć w zależności od swoich zainteresowań, talentu i chęci. Nadchodzący rok akademicki to już drugi z kolei – pierwszy przyciągnął wielu zainteresowanych seniorów, stanowiąc świetną alternatywą dla spędzenia czasu wolnego.

reklama

Co zrobić, by wstąpić w szeregi Turkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku? Najpierw należy wypełnić formularz deklaracji znajdujący się na stronie internetowej TUTW - http://tu3w.edu.pl/, a następnie uiścić składkę członkowską. Nabór Słuchaczy rozpoczyna się 02.09.2019r. Więcej informacji otrzymać można w biurze TUTW, znajdującego się przy ul. 3 Maja 2 w pokoju nr 7 - dyżury odbywają się w poniedziałek (w godz. 12.00-14.00) oraz czwartek (w godz. 13.00-15.00).  Możliwy jest także kontakt telefoniczny pod numerem 880 900 387.

Wszystkich Słuchaczy i Sympatyków Zarząd TUTW zaprasza na uroczystą inaugurację roku akademickiego 2019/2020 Turkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, która odbędzie się 3 października o godzinie 16.00 w Liceum Ogólnokształcącym w Turku. Pamiętajmy, że życie jest tylko jedno - należy z niego czerpać tyle, ile się da i korzystać z każdego pięknego dnia!

JM

Julia Maciejewska dla Turek.net.pl
Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Podobne artykuły
Twoja przyszłość - Twój wybór. Rekrutacja...

Twoja przyszłość - Twój wybór. Rekrutacja do ZST rozpoczęta!

28 maj.
Zaproś swoje dziecko do świata muzyki! Rusza...

Zaproś swoje dziecko do świata muzyki! Rusza rekrutacja do Szkoły...

28 maj.
Drzwi Otwarte w ZST 2024. Zobacz jak fajnie...

Drzwi Otwarte w ZST 2024. Zobacz jak fajnie jest w Technikum!

1 maj.
Korepetycje z fizyki 2024. Ile kosztują...

Korepetycje z fizyki 2024. Ile kosztują korepetycje z fizyki?

26 kw.
127 stypendystów z

127 stypendystów z "Jedynki". Burmistrz Miasta Turku przyznał nagrody...

11-10-2023
Wszyscy potrzebujemy Uniwersytetu Kaliskiego

Wszyscy potrzebujemy Uniwersytetu Kaliskiego

13-09-2023

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama