poniedziałek 26 lipca 2021

Anny, Mirosławy, Joachima

25°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Rusza rekrutacja na nowy rok akademicki Turkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku!

Rusza rekrutacja na nowy rok akademicki Turkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku! - Archiwum Turek.net.pl
Archiwum Turek.net.pl 

Jesteś seniorem i pragniesz poszerzać swoje umiejętności, pogłębiać rozwijać pasje i zainteresowania, przyjemnie spędzać czas, poznawać ciekawych ludzi, przy okazji świetnie się przy tym bawiąc? Turowski Uniwersytet Trzeciego Wieku stoi otworem, ogłaszając rekrutację na nowy rok akademicki 2019/2020!

Zarząd Stowarzyszenia zaprasza wszystkich seniorów – z TUTW życie na emeryturze może być ciekawe i pełne wrażeń! Uniwersytet posiada szeroką ofertę edukacyjną - w zajęciach będzie można uczestniczyć w zależności od swoich zainteresowań, talentu i chęci. Nadchodzący rok akademicki to już drugi z kolei – pierwszy przyciągnął wielu zainteresowanych seniorów, stanowiąc świetną alternatywą dla spędzenia czasu wolnego.

reklama

Co zrobić, by wstąpić w szeregi Turkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku? Najpierw należy wypełnić formularz deklaracji znajdujący się na stronie internetowej TUTW - http://tu3w.edu.pl/, a następnie uiścić składkę członkowską. Nabór Słuchaczy rozpoczyna się 02.09.2019r. Więcej informacji otrzymać można w biurze TUTW, znajdującego się przy ul. 3 Maja 2 w pokoju nr 7 - dyżury odbywają się w poniedziałek (w godz. 12.00-14.00) oraz czwartek (w godz. 13.00-15.00).  Możliwy jest także kontakt telefoniczny pod numerem 880 900 387.

Wszystkich Słuchaczy i Sympatyków Zarząd TUTW zaprasza na uroczystą inaugurację roku akademickiego 2019/2020 Turkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, która odbędzie się 3 października o godzinie 16.00 w Liceum Ogólnokształcącym w Turku. Pamiętajmy, że życie jest tylko jedno - należy z niego czerpać tyle, ile się da i korzystać z każdego pięknego dnia!

JM

Podobne artykuły

To musisz wiedzieć, Roland International Polska...

To musisz wiedzieć, Roland International Polska Sp....

23 czerw.
Wideo: Odkryj w sobie wirtuoza - rekrutacja do...

Wideo: Odkryj w sobie wirtuoza - rekrutacja do...

27 maj.

"Bajkowe Przedszkole" zaprasza dzieci. Trwa II etap...

25 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama