PRZEPRASZAMY - OSP Janiszew

środa 18 września 2019

Ireny, Irminy, Stanisława

reklama
Wzorek

Rusza rekrutacja na nowy rok akademicki Turkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku!

Rusza rekrutacja na nowy rok akademicki Turkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku! - Archiwum Turek.net.pl
Archiwum Turek.net.pl 

Jesteś seniorem i pragniesz poszerzać swoje umiejętności, pogłębiać rozwijać pasje i zainteresowania, przyjemnie spędzać czas, poznawać ciekawych ludzi, przy okazji świetnie się przy tym bawiąc? Turowski Uniwersytet Trzeciego Wieku stoi otworem, ogłaszając rekrutację na nowy rok akademicki 2019/2020!

Zarząd Stowarzyszenia zaprasza wszystkich seniorów – z TUTW życie na emeryturze może być ciekawe i pełne wrażeń! Uniwersytet posiada szeroką ofertę edukacyjną - w zajęciach będzie można uczestniczyć w zależności od swoich zainteresowań, talentu i chęci. Nadchodzący rok akademicki to już drugi z kolei – pierwszy przyciągnął wielu zainteresowanych seniorów, stanowiąc świetną alternatywą dla spędzenia czasu wolnego.

reklama

Co zrobić, by wstąpić w szeregi Turkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku? Najpierw należy wypełnić formularz deklaracji znajdujący się na stronie internetowej TUTW - http://tu3w.edu.pl/, a następnie uiścić składkę członkowską. Nabór Słuchaczy rozpoczyna się 02.09.2019r. Więcej informacji otrzymać można w biurze TUTW, znajdującego się przy ul. 3 Maja 2 w pokoju nr 7 - dyżury odbywają się w poniedziałek (w godz. 12.00-14.00) oraz czwartek (w godz. 13.00-15.00).  Możliwy jest także kontakt telefoniczny pod numerem 880 900 387.

Wszystkich Słuchaczy i Sympatyków Zarząd TUTW zaprasza na uroczystą inaugurację roku akademickiego 2019/2020 Turkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, która odbędzie się 3 października o godzinie 16.00 w Liceum Ogólnokształcącym w Turku. Pamiętajmy, że życie jest tylko jedno - należy z niego czerpać tyle, ile się da i korzystać z każdego pięknego dnia!

JM

Podobne artykuły

Nauka popłaca! Ponad 400 najlepszych uczniów...

Nauka popłaca! Ponad 400 najlepszych uczniów...

8 wrz.
MATPLANETA - miejsce ciekawych spotkań z...

MATPLANETA - miejsce ciekawych spotkań z matematyką

26 sierp.
Powiat turecki w obliczu reformy edukacji -...

Powiat turecki w obliczu reformy edukacji -...

27 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama