piątek 24 września 2021

Dory, Gerarda, Maryny

16°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

II urodziny Turkowskiego Klubu Seniora+

II urodziny Turkowskiego Klubu Seniora+ - foto: UM Turek
foto: UM Turek 

W piątek 31 stycznia br. swoje 2 urodziny obchodzi Turkowski Klub Senior+. Na urodzinowym spotkaniu pojawili się Romuald Antosik wraz z Elżbietą Niespodziańską. Pojawił się również okazjonalny tort.

Klub Senior+ oficjalnie wystartował 22 stycznia 2018 roku. Jego siedziba, która wyposażona jest w aneks kuchenny i audiowizualny, mieści się w sali Miejskiego Domu Kultury przy ul. Kościuszki 13. Otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-14:00. Głównym założeniem klubu jest, aby turkowscy seniorzy mogli spędzać wspólnie wolny czas. W ciągu dwóch lat jego funkcjonowania zostało zorganizowane wiele spotkań okazjonalnych oraz aktywności. Między innymi spotkanie w tłusty czwartek, dzień babci i dziadka, ćwiczenia gimnastyczne, czy bal seniora.

reklama

Dzisiaj (31 stycznia) Turkowski Klub Seniora obchodził 2 urodziny. Z tej okazji w sali Miejskiego Domu Kultury oprócz członków klubu odbyło się uroczyste spotkanie, na którym oprócz członków klubu pojawili się również burmistrz miasta – Romuald Antosik oraz przewodniczącą Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej – Elżbieta Niespodziańska. Na spotkaniu nie mogło zabraknąć poczęstunku pysznym tortem.

Podobne artykuły

Spotkanie autorskie z Krzysztofem Petkiem w...

Spotkanie autorskie z Krzysztofem Petkiem w...

16 wrz.
Wideo: DeVeris deklaruje nowy system...

Wideo: DeVeris deklaruje nowy system neutralizacji...

24 czerw.
Spotkanie władz miasta z firmą Flokk w sprawie...

Spotkanie władz miasta z firmą Flokk w sprawie...

19 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama