Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko...

środa 05 października 2022

Flawii, Justyna, Rajmunda

14°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Prezydent RP w Turku. Andrzej Duda spotka się z mieszkańcami w ramach kampanii prezydenckiej

Prezydent RP w Turku. Andrzej Duda spotka się z mieszkańcami w ramach kampanii prezydenckiej - fot. Archiwum Turek.net.pl / Wizyta Andrzeja Dudy w Turku w 2015 r.
fot. Archiwum Turek.net.pl / Wizyta Andrzeja Dudy w Turku w 2015 r. 

W najbliższy czwartek tj. 20 lutego 2020 roku do Turku zawita na spotkanie otwarte Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Andrzej Duda. Spotkanie ubiegającego się o reelekcję w majowych wyborach prezydenckich Andrzeja Dudy zaplanowano na godzinę 17.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Pakowej 3.

Sympatyków obecnego prezydenta i nie tylko ucieszy z pewnością fakt wizyty Prezydenta w naszym mieście. Będzie to druga wizyta Andrzeja Dudy w Turku. Poprzednio także podczas kampanii prezydenckiej 26 lutego 2015 roku jeszcze jako nieznany kandydat Prawa i Sprawiedliwości odwiedził wyborców w Turku i Władysławowie.

reklama

O spotkaniu z radością mówi poseł PIS Ryszard Bartosik. "Bardzo się cieszę, że Pan Prezydent pozytywnie odpowiedział na nasze zaproszenie. Będzie to pierwsze spotkanie Turkowian z Prezydentem RP w powojennej historii miasta. Turek będzie pierwszym wielkopolskim miastem na trasie DudaBusa" – informuje poseł. Prezydent wcześniej spotka się z mieszkańcami Łowicza po czym DudaBusem przyjedzie do Turku.

Organizatorem spotkania jest Komitet Wyborczy Wyborców prezydenta Andrzeja Dudy. Organizatorzy apelują aby na spotkanie przybyć z wyprzedzeniem oraz co bardzo ważne zabrać aktualny dowód osobisty. Hala będzie otwarta od 15.30.

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Podobne artykuły

Pięć par z Turku świętowało swoje Złote Gody

Pięć par z Turku świętowało swoje Złote Gody

11 lt.
Druga szansa na wóz strażacki za 800 tys zł....

Druga szansa na wóz strażacki za 800 tys zł. Czy tym...

04-07-2020
Wyborcza bitwa o wozy strażackie także wśród...

Wyborcza bitwa o wozy strażackie także wśród gmin z...

22-06-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama