niedziela 27 września 2020

Damiana, Mirabeli, Wincentego

reklama

Prezydent RP w Turku. Andrzej Duda spotka się z mieszkańcami w ramach kampanii prezydenckiej

Prezydent RP w Turku. Andrzej Duda spotka się z mieszkańcami w ramach kampanii prezydenckiej - fot. Archiwum Turek.net.pl / Wizyta Andrzeja Dudy w Turku w 2015 r.
fot. Archiwum Turek.net.pl / Wizyta Andrzeja Dudy w Turku w 2015 r. 

W najbliższy czwartek tj. 20 lutego 2020 roku do Turku zawita na spotkanie otwarte Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Andrzej Duda. Spotkanie ubiegającego się o reelekcję w majowych wyborach prezydenckich Andrzeja Dudy zaplanowano na godzinę 17.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Pakowej 3.

Sympatyków obecnego prezydenta i nie tylko ucieszy z pewnością fakt wizyty Prezydenta w naszym mieście. Będzie to druga wizyta Andrzeja Dudy w Turku. Poprzednio także podczas kampanii prezydenckiej 26 lutego 2015 roku jeszcze jako nieznany kandydat Prawa i Sprawiedliwości odwiedził wyborców w Turku i Władysławowie.

reklama

O spotkaniu z radością mówi poseł PIS Ryszard Bartosik. "Bardzo się cieszę, że Pan Prezydent pozytywnie odpowiedział na nasze zaproszenie. Będzie to pierwsze spotkanie Turkowian z Prezydentem RP w powojennej historii miasta. Turek będzie pierwszym wielkopolskim miastem na trasie DudaBusa" – informuje poseł. Prezydent wcześniej spotka się z mieszkańcami Łowicza po czym DudaBusem przyjedzie do Turku.

Organizatorem spotkania jest Komitet Wyborczy Wyborców prezydenta Andrzeja Dudy. Organizatorzy apelują aby na spotkanie przybyć z wyprzedzeniem oraz co bardzo ważne zabrać aktualny dowód osobisty. Hala będzie otwarta od 15.30.

Podobne artykuły

Druga szansa na wóz strażacki za 800 tys zł....

Druga szansa na wóz strażacki za 800 tys zł. Czy tym...

4 lip.
Wyborcza bitwa o wozy strażackie także wśród...

Wyborcza bitwa o wozy strażackie także wśród gmin z...

22 czerw.
Listy do redakcji: I bez Was Prezydent Andrzej...

Listy do redakcji: I bez Was Prezydent Andrzej Duda...

21 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama