Zbiórka dla OSP Międzylesie. Powoli, powoli i jest 44% Pomagamy!!!

poniedziałek 25 maja 2020

Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

reklama

Zbiórka dla pogotowia w Turku bliska finału. Organizator z zablokowanym kontem na FB

Zbiórka dla pogotowia w Turku bliska finału. Organizator z zablokowanym kontem na FB
 

Rozpoczęta 23 marca br. zbiórka środków finansowych na zakup nowego respiratora oraz medykamentów dla ratowników z pogotowia w Turku zbliża się do szczęśliwego końca. Na koncie zbiórki jest już 88% zaplanowanej sumy 100 tyś zł (stan na 1 kwietnia br. godz. 12.00)

O zbiórce zainicjowanej przez Kacpra Drzewieckiego na potrzeby turkowskiego szpitala pisaliśmy kilkukrotnie. Inicjatywa odbiła się szerokim echem wśród lokalnej społeczności a efekt zdumiewa. W przeciągu 24 godzin na koncie zbiórki z 3 tyś zł zrobiło się ponad 13 000 zł a po 4 dniach zbiórki było już ponad 40 tyś zł. Potrzeb jest wiele i każda pomoc się liczy by móc w pełni zaopatrzyć turkowskich ratowników, którzy na co dzień pracują w Pogotowiu Ratunkowym. Z pewnością przyda się każda maseczka, płyn dezynfekcyjny i inne produkty medyczne potrzebne w normalnej pracy turkowskiej lecznicy.

reklama

Zablokowane konto FB organizatora

Organizator zbiórki, Kacoer Drzewiecki informuje, że z przyczyn od niego niezależnych w dniu dzisiejszym tj. 1 kwietnia 2020 r.  zostało zablokowane jego konto na Facebooku. Sprawa blokady konta jest aktualnie wyjaśniana. Drzewiecki codziennie na łamach wspomnianego profilu na FB prowadził licytacje online a w ostaniach dniach także wywiady z osobami związanymi z pandemią koronawirusa, którzy przekazywali swoje doświadczenia i obserwacje z obecnej sytuacji w kraju.

Drzewiecki zapewnia, że zbiórka nadal trwa a jego aktywność na portalach społecznościowych jest nadal realizowana. Przypomnijmy na koncie zrzutki jest już ponad 88 tyś zł (stan na 1.04.2020 godz. 12.00). Docelowo na wsparcie dla turkowskich ratowników organizator planuje zebrać 100.000 zł.

Link do zbiórki dla osób które także chcą wesprzeć akcję:
https://zrzutka.pl/zpne2p

Podobne artykuły

Kolejne dary dla Ratowników Pogotowia....

Kolejne dary dla Ratowników Pogotowia....

z wczoraj
Badania na obecność wirusa COVID-19 w Domu...

Badania na obecność wirusa COVID-19 w Domu Pomocy...

21 maj.
Stan zagrożenia COVID-19 w powiecie na dzień...

Stan zagrożenia COVID-19 w powiecie na dzień 21.05....

21 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama