Zbiórka dla OSP Międzylesie. Powoli, powoli i jest 44% Pomagamy!!!

wtorek 26 maja 2020

Eweliny, Jana, Pawła

reklama

Zbiórka dla szpitala - 108% jeszcze przed zakończeniem!

Zbiórka dla szpitala - 108% jeszcze przed zakończeniem!
 

Niesamowita kwota zbiórki dla szpitala w Turku - obecnie na zrzutce widnieje kwota 108 360 zł! Jest to 108% założonego celu, a wiemy, że do końca zbiórki, czyli do 10 kwietnia będzie zdecydowanie więcej. Cytując założyciela zbiórki, Kacpra Drzewieckiego: "Pomagamy pomagać"!

Rozpoczęta 23 marca br. zbiórka środków finansowych na zakup nowego respiratora oraz medykamentów dla ratowników z pogotowia w Turku bez wątpienia będzie mieć szczęśliwe zakończenie. A to wszystko za sprawą wielu ludzi o wielkim sercu, którzy postanowili wesprzeć zbiórkę, a przede wszystkim za sprawą Kacpra Drzewieckiego, który całą akcją kierował.

reklama

O zbiórce zainicjowanej przez Kacpra Drzewieckiego na potrzeby turkowskiego szpitala pisaliśmy kilkukrotnie. Inicjatywa odbiła się szerokim echem wśród lokalnej społeczności a efekt zdumiewa. W przeciągu 24 godzin na koncie zbiórki z 3 tyś zł zrobiło się ponad 13 000 zł a po 4 dniach zbiórki było już ponad 40 tyś zł. Potrzeb jest wiele i każda pomoc się liczy by móc w pełni zaopatrzyć turkowskich ratowników, którzy na co dzień pracują w Pogotowiu Ratunkowym. Z pewnością przyda się każda maseczka, płyn dezynfekcyjny i inne produkty medyczne potrzebne w normalnej pracy turkowskiej lecznicy.

Oprócz tradycyjnej zbiórki założona została grupa z licytacjami: 
https://www.facebook.com/groups/583731998898159/.
Na niej możemy wylicytować wystawiany przedmiot czy usługę - zapewniamy, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, mogąc wesprzeć w ogromnym stopniu zbiórkę dla szpitala!

Organizator zrzutki przekazuje podziękowania oraz apeluje: "Dziękuję za pomoc i okazane serce, za udostępnianie akcji, zwłaszcza Siemionowi. Zapraszam wszystkich do oglądania aukcji i wywiadów codziennie o godzinie 20:00 na profilu "Kacper Drewko" na Facebooku, gdyż mój profil został zawieszony. Zapraszam lokalne władze do wspólnej akcji, a także tych, którzy reprezentują nasze społeczeństwo w Sejmie i Senacie"

Gratulujemy organizatorowi inicjatywy - brawa dla wszystkich czynnie biorących udział w tej niezwykłej akcji! Jeszcze osiem dni możemy wpłacać pieniądze dla turkowskiego szpitala!

reklama

Link do zrzutki dla osób które chcą wesprzeć zbiórkę:
https://zrzutka.pl/zpne2p

Zbiórka dla szpitala - 108% jeszcze przed zakończeniem!

Podobne artykuły

Kolejne dary dla Ratowników Pogotowia....

Kolejne dary dla Ratowników Pogotowia....

24 maj.
Badania na obecność wirusa COVID-19 w Domu...

Badania na obecność wirusa COVID-19 w Domu Pomocy...

21 maj.
Stan zagrożenia COVID-19 w powiecie na dzień...

Stan zagrożenia COVID-19 w powiecie na dzień 21.05....

21 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama